Chevrolet Camaro: bohatá nabídka úprav pod jménem Fesler-Moss

Chevrolet Camaro: bohatá nabídka úprav pod jménem Fesler-Moss: titulní fotka Nové Camaro tahá za prsty řadu více či méně známých tuningových firem a některé při svých úpravách využívají i zkušeností dříve vysoce postavených zaměstnanců General Motors.

Jon Moss, bývalý ředitel divize speciálních vozidel GM, je toho jasným důkazem. Tento muž se spojil s Chrisem Feslerem, jemuž patří firma Fesler Built, která se specializuje na úpravy výkonných strojů amerických značek.

Pod označením Fesler-Moss Competition Package Specs nabízejí řadu úprav pro současné Camaro. K dispozici jsou čistě kosmetické úpravy v podobě zatmavení hlavních světlometů i zadních svítilen. Zavodní pruhy nebo dekorativní prvky z karbonu pro interiér. Nová může být maska chladiče a upravený zadní nárazník s difuzorem.

Následovat mohou úpravy odpružení a brzdového systému, do jehož kotoučů se mohou zakusovat 6pístkové brzdové třmeny. Sériová kola mohou uvolnit prostor 22palcovým diskům.

Pod kapotou se mohou odehrávat jen drobné změny v podobě nového vzduchového filtru nebo může dojít i na oblíbenou kratochvíli amerických tunerů v podobě montáže kompresoru na sériový osmiválec. Bohužel na jaký výkon je, pak motor naladěn tiskové materiály neuvádějí.

Vedle vzhledu, jízdních vlastností a vyššího výkonu je myšleno i na výkonný audio systém nebo praktickou výbavu v podobě alarmu a krycí plachty.

Fesler-Moss navíc nabízí i karbonové kapoty motoru i zavazadlového prostoru a spoilery ze stejného materiálu. Pro interiér je připraveno nové kožené čalounění. Zážitek z jízdy může vylepšit zkrácení drah řazení manuální převodovky nebo nový výfukový systém.

Fotogalerie

  • Chevrolet Camaro: bohatá nabídka úprav pod jménem Fesler-Moss: fotka 1
  • Chevrolet Camaro: bohatá nabídka úprav pod jménem Fesler-Moss: fotka 2
  • Chevrolet Camaro: bohatá nabídka úprav pod jménem Fesler-Moss: fotka 3
  • Chevrolet Camaro: bohatá nabídka úprav pod jménem Fesler-Moss: fotka 4
  • Chevrolet Camaro: bohatá nabídka úprav pod jménem Fesler-Moss: fotka 5
  • Chevrolet Camaro: bohatá nabídka úprav pod jménem Fesler-Moss: fotka 6
  • Chevrolet Camaro: bohatá nabídka úprav pod jménem Fesler-Moss: fotka 7
  • Chevrolet Camaro: bohatá nabídka úprav pod jménem Fesler-Moss: fotka 8
  • Chevrolet Camaro: bohatá nabídka úprav pod jménem Fesler-Moss: fotka 9

Diskuse k článku

Poslední příspěvky:
Autor Datum a čas
sila %DOUBLE M 19.11.2009  12:23
Vstoupit do diskuse ›