CGS Camaro: příprava na letošní přehlídku SEMA

CGS Camaro: příprava na letošní přehlídku SEMA: titulní fotka Kalifornská společnost CGS Motorsports si pro letošní přehlídku upravených automobilů SEMA v Las Vegas, která se bude konat od 2. do 5. listopadu, připravuje novou kreaci na základě Chevroletu Camaro.

Hlavní činností CGS Motorsports je vývoj a výroba nových systémů sání a výfuků pro osobní automobily, velká SUV a pick-upy, ale každoročně si tato firma pro SEMA Show připravuje kompletně upravený vůz.

Letos si kalifornská firma pro své úpravy zvolila Camaro a budoucí podobu svého vozu prezentuje prostřednictvím první skici. Kupé v černé barvě s červenými pruhy se má pyšnit kapotou ve stylu Corvette ZR1 a bodykitem od společnosti ACS.

Pod novou kapotou se má ukrývat kompresorem přeplňovaný osmiválec o výkonu 500 koní (368 kW), který bude samozřejmě vybaven sportovním výfukovým systémem a sáním od CGS Motorsports.

Vedle změn na karoserii a na podvozku se úpravci zaměří i na podvozek.který má dostat zcela nové zavěšení zadních kol od společnosti Chris Alston's Chas­sisworks. K dalším úpravám bude patřit použití předních 22palcových a zadních 24palcových kol Genuine Boyds.

Fotogalerie

  • CGS Camaro: příprava na letošní přehlídku SEMA: fotka 1


Diskuse k článku

Poslední příspěvky:

Zatím nebyly vloženy žádné diskusní příspěvky.