Caterham Seven v oblečku od Lambretta Clothing

Caterham Seven v oblečku od Lambretta Clothing: titulní fotka Automobilka Caterham Cars společně s Lambretta Clothing, slavným britským výrobcem oděvů a módních doplňků, představuje speciální provedení svého modelu Seven.

Caterham Seven Lambretta Special Edition se od svých standardních sourozenců odlišuje pouze designem svého exteriéru a interiéru. Barevné provedení puristického roadsteru mají na svědomí právě návrháři společnosti Lambretta Clothing.

Barevné schéma bílé, modré a červené na karoserii připomíná rozevlátou britskou vlajku. Stejné barvy se již v méně rozevlátém stylu opakují i v interiéru na kožených sedadlech, středovém tunelu, palubní desce a kobercích. Na palubní desce je navíc logo Lambretta a Caterham je vybaven stylovým volantem Moto-Lita.

Pod nepřehlédnutelným barevným provedením se ukrývá standardní Caterham Seven poháněný čtyřválcem Ford Sigma. Tento motor poskytuje z objemu 1,6 litru výkon 125 koní (92 kW) a točivý moment 163 Nm. Síla motoru je přenášena na kola zadní nápravy pětistupňovou převodovkou.

Caterham Seven Lambretta Special Edition je již v prodeji a jeho základní cena je stanovena na 26.995 britských liber (zhruba 785.000,–Kč).

Fotogalerie

  • Caterham Seven v oblečku od Lambretta Clothing: fotka 1
  • Caterham Seven v oblečku od Lambretta Clothing: fotka 2
  • Caterham Seven v oblečku od Lambretta Clothing: fotka 3
  • Caterham Seven v oblečku od Lambretta Clothing: fotka 4


Diskuse k článku

Poslední příspěvky:

Zatím nebyly vloženy žádné diskusní příspěvky.