Carrozzeria Touring Maserati - další fotografie

Carrozzeria Touring Maserati - další fotografie: titulní fotka Máme další fotografie kontroverzní úpravy sedanu Maserati Quattroporte a také snímky dalšího zajímavého konceptu této firmy.

Když firma Carrozzeria Touring představila kombi verzi luxusně-sportovního sedanu Maserati Quattroporte, vzbudilo to mnoho diskuzí a tábory příznivců i odpůrců této úpravy se střetly i na AUTOFUN. Nyní si můžete prohlédnout dotyčný kombík z dalšího pohledu a třeba na tohle auto změníte názor.

Úpravce zároveň poskytl i zdařilé fotky své další speciality pojmenované A8 GCS. Ta se objevila také letos na akci Concorso d´Eleganza Villa d´Este, které se koná každoročně na břehu italského jezera Como. S vlajkovou lodí Audi však nemá pranic společného, tedy až na použití lehkého hliníkového rámu konstrukce Superleggera. Jde o představu firmy, jak by mohlo vypadat sportovní kupé značky Maserati. To by doplnilo portfolio současných modelů, které patří spíš mezi vozy kategorie GT. Kreace se inspirovala slavným Maserati A6 GCS Berlinetta z roku 1954, ovšem něco mi říká, že pokud Maserati skutečně uvede na trh sportovnější kupé, než je GranTurismo, výtvor Carrozzerie Touring zřejmě připomínat nebude. Objevily se však zvěsti, že že by mohla karosárna tento vůz v omezené sérii vyrobit svépomocí. Tak se necháme překvapit…

Fotogalerie

  • Carrozzeria Touring Maserati - další fotografie: fotka 1
  • Carrozzeria Touring Maserati - další fotografie: fotka 2
  • Carrozzeria Touring Maserati - další fotografie: fotka 3
  • Carrozzeria Touring Maserati - další fotografie: fotka 4
  • Carrozzeria Touring Maserati - další fotografie: fotka 5


Diskuse k článku

Poslední příspěvky:
Autor Datum a čas
Quattroporte pohrebak %JURO8K 03.05.2008  21:09
Vstoupit do diskuse ›