Cargraphic: i my máme kola pro Porsche Panamera

Cargraphic: i my máme kola pro Porsche Panamera: titulní fotka Kdo dnes nenabízí kola pro Panameru, jako by nebyl. Dnes pro vás máme dalších pár obrázků...

Kola pro Panameru od Gembally tu byla včera a ani dnes nezůstane tohle čtyřdveřové Porsche „bez nožiček“. Pěkná kola umí totiž také hoši z Cargraphicu.

Společnost s tradicí od roku 1985 nyní nově nabízí paletu čtyř litých kol přičemž se (vzhledem k ročnímu období) nezapomnělo ani na vysloveně zimní verzi. Ta se jmenuje Intra Sport One a je levnější variantou modelu Racing – v zimě totiž kola dostanou pořádně za uši a kdo by si chtěl zbytečně ničit drahé krasavce, že. Celkem jsou v nabídce kola ve velikostech od 19 do 22 palců, takže si vybere i komfortněji zaměřený řidič. Cargraphic si kola dělá sám na svých CNC strojích, samozřejmostí je možnost volby barevného provedení nebo finální povrchové úpravy (mat,lesk, vysoký lesk…). Není to ale jen o efektu – Cargraphic se snaží myslet i na maximální funkčnost a tak jsou kola velmi dobře dimenzovaná i lehká; například kola řady GT jsou ze zadní strany poctivě odlehčeny vzduchovými kapsami, které snižují neodpružené hmoty na přijatelné minimum.

Fotogalerie

  • Cargraphic: i my máme kola pro Porsche Panamera: fotka 1
  • Cargraphic: i my máme kola pro Porsche Panamera: fotka 2
  • Cargraphic: i my máme kola pro Porsche Panamera: fotka 3
  • Cargraphic: i my máme kola pro Porsche Panamera: fotka 4
  • Cargraphic: i my máme kola pro Porsche Panamera: fotka 5
  • Cargraphic: i my máme kola pro Porsche Panamera: fotka 6
  • Cargraphic: i my máme kola pro Porsche Panamera: fotka 7

Diskuse k článku

Poslední příspěvky:
Autor Datum a čas
Re: No to je zázrak %DOUBLE M 15.10.2009  14:30
911 kombi loOol 14.10.2009  16:56
Hmm... branisimo 14.10.2009  16:02
No to je zázrak oIoo 14.10.2009  13:30
Vstoupit do diskuse ›