Diskuse: Grand Prix MOTO GP: warm up party jak má být (fotogalerie)

zpět na článek
 • %Petr B.foto

  Re: ste blazni

  12.08.09 22:19 Reagovat

  co s šestkama? Jednu pod hlavu a druhou se přikrejt >:D ale stejně radši používám peřinu a polštář. Co je malý to je milý.
  for Zephyr: asi neumím počítat, nebo sem nalitej, ale napočítal sem těch holek víc... dokonce i v jednom záběru.
  Ale ten Lolek v růžový košili má fakt ránu.

 • Aleš Jungmann (Auto.cz)

  Re: Nuda v Brně

  04.08.09 11:14 Reagovat

  Je trochu okurková sezona Zephyre...a hlavně, holky na AF prostě patří, tak proč se chvíli nekoukat jen na plechové krasavice ;-)

 • Zephyr

  Re: Nuda v Brně

  04.08.09 10:35 Reagovat

  Mohl jsem napsat jen "co ukázaly,že maj kozy" ,prostě to jen konstatuju, ty holky za nic nemůžou přece a nikdo netvrdí,že se mu nelíbí>:D Jsou to hezký fotky a prohlídnul jsem si je všechny,ale na headline článek motoristickýho serveru je to na hranici zajímavosti.Kvůli pařbám a holkám existujou jiný weby.Nemám s tím žádnej problém,ani neříkám,že to tady nemá co dělat :-)

 • Hrubisfoto Hrubis

  ste blazni

  03.08.09 17:55 Reagovat

  Ja bych chtel vydet ty vase "selky" nahodou, pekny holky, to ze sou to * je mi jedno brat si je nebudu :D, btw kozy taky good lepsi nez naky 6 to clovek pak nevi co stim kdyz mu to vsude tece, o pevnosti nemluve.... ;-)

 • riderhenryfoto riderhenry

  Re: Nuda v Brně

  03.08.09 17:19 Reagovat

  TeeJay: Krasne napsano! :yes:

 • TeeJayfoto TeeJay

  Re: Nuda v Brně

  03.08.09 16:31 Reagovat

  Proč tak ostře? Jednak nevím, co máte proti této velikosti :-! , druhak jsou ty fotky docela povedený. Zkoušeli jste někdy něco takovéhoto fotit? Jiank já se teda docela odreagoval. ;-) Kdybych měl použít tón oimena, skoro by se chtělo napsat, když už 4%ně orientovanou část čtenářů autofunu přestanou pohoršovat holky... >:-[]

 • oimen

  Nuda

  03.08.09 14:01 Reagovat

  Jak to tak vypadá tak roznberk dovlekl pár začínajících kurev s malejma kozama a nějakej pytel v růžový košili byl evidentně docela vyvalenej ;-\

 • Zephyr

  Nuda v Brně

  03.08.09 12:46 Reagovat

  Spálený gumě a 2 mokrejm holkám co ukázaly,že maj malý kozy,říkáte párty? Prázdniny jsou asi i v redakci,tohle neberu jako hlavní článek.Snad se stalo i něco zajímavějšího,ne?

zpět na článek