British Motor Heritage Limited: nové díly pro britské klasiky

British Motor Heritage Limited: nové díly pro britské klasiky: titulní fotka Britská společnost British Motor Heritage Limited se zaměřuje opravy a produkci nových dílů pro klasické anglické automobily z padesátých, šedesátých i sedmdesátých let.

Rez nikdy nespí – tuto pravdu zná prakticky každý majitel staršího automobilu. Pravda taky je, že u některých strojů tato nechtěná návštěva kovových dílů postupuje pomaleji a u některých rychleji. U vozů z padesátých až sedmdesátých let se většinou nedá mluvit o antikorozní ochraně, protože buď na voze nikdy žádná nebyla nebo byla, ale nepříliš valné kvality, takže některé díly doslova mizí před očima. Pro majitele anglických klasiků se nabízí řešení v podobě společnosti British Motor Heritage Limited, která se zabývá výrobou karosářských dílů.

Záchranu před rzí zde mohou hledat majitelé vozů Mini, pro něž jsou k dispozici prakticky kompletní karoserie. Další automobily, pro něž jsou připraveny nové karoserie i náhradní díly jsou MGB, MGB GT, MG Sprite a Midget. Na své si zde přijdou i majitelé Triumphu TR6. Pro vozy Morris Minor a Triumph TR7, TR8, Spitfire, GT6 a Stag jsou připraveny samostatné panely karoserií a další díly. Na výrobu dílu je většinou využíváno původních výrobních nástrojů.

Fotogalerie

  • British Motor Heritage Limited: nové díly pro britské klasiky: fotka 1
  • British Motor Heritage Limited: nové díly pro britské klasiky: fotka 2
  • British Motor Heritage Limited: nové díly pro britské klasiky: fotka 3


Diskuse k článku

Poslední příspěvky:

Zatím nebyly vloženy žádné diskusní příspěvky.