Bridgestone Battlax BT-023 - titul z Anglie

Bridgestone Battlax BT-023 - titul z Anglie: titulní fotka S příchodem technologie více směsí se výrazně změnila celá kategorie cestovních motocyklových pneumatik. Díky výrazně měkčí směsi na krajích běhounu se rapidně zlepšila přilnavost v zatáčkách a celá kategorie se změnila na sportovně - cestovní.

Právě tato třída se stala nejsledovanější díky použití na široké řadě strojů. Před půl rokem byla jako novinka představena pneu Bridgestone Battlax BT-023, která měla ambice na nejvyšší pozice v prodejích už od počátku.

Její vynikající vlastnosti nyní potvrdila i redakce nejčtenějšího britského moto – časopisu Bike. Ta udělila této pryži titul Nejlepší všestranná sportovně – cestovní pneumatika, čímž ji posadila na pomyslný vrchol. Verdikt je výsledkem velkého testu, který porovnával zboží od všech dostupných výrobců.

BT-023 využívá nejmodernější technologie, které pocházejí mimo jiné i ze závodů MotoGP. Díky třísekční směsi běhounu si lze v zatáčkách dovolit s ledovým klidem náklony jako na sportovních pneu a zároveň tvrdší směs na středu zajišťuje vysoký kilometrový výkon a stabilitu. V neposlední řadě je zde použit systém bezešvého ocelového kordu MSB (Mono Spiral Belt).

Určení hlavně na cestovní stroje jen potvrzuje fakt, že se vyrábí i ve verzi GT, která má zesílenu konstrukci pro větší zátěž velkých motocyklů (Kawasaki 1400GTR, BMW K1300GT, apod.).

Video

Fotogalerie

  • Bridgestone Battlax BT-023 - titul z Anglie: fotka 1
  • Bridgestone Battlax BT-023 - titul z Anglie: fotka 2
  • Bridgestone Battlax BT-023 - titul z Anglie: fotka 3
  • Bridgestone Battlax BT-023 - titul z Anglie: fotka 4

Diskuse k článku

Poslední příspěvky:

Zatím nebyly vloženy žádné diskusní příspěvky.Plakát týdne

McLaren 720S

Anketa

Který nový supersport se vám líbí?
Počet hlasů: 20263 | Zobrazit seznam všech anket