Brabus PowerXtra CGI: vyšší výkon pro CGI BlueEFFICIENCY

Brabus PowerXtra CGI: vyšší výkon pro CGI BlueEFFICIENCY: titulní fotka Společnost Brabus, která se věnuje úpravám téměř všech osobních vozů značky Mercedes-Benz, si připravila pro nové zážehové motory CGI BlueEFFICIENCY s přímým vstřikováním paliva přídavné řídící jednotky.

Inženýři společnosti Brabus připravily pro automobily Mercedes-Benz s novými benzinovými motory s přímým vstřikováním paliva sady s označením PowerXtra CGI. Ty jsou určeny pro zvýšení výkonu pohonných jednotek 200 CGI, 250 CGI a 350 CGI.

Přídavné řídící jednotky jsou navrženy pro jednoduché zapojení, které může být realizováno každým autorizovaným servisem Mercedes-Benz a obsahují přeprogramované vstřikovací a zapalovací mapy, díky nimž poskytují motory vyšší výkon.

V případě čtyřválcových modelů C 200 a E 200 CGI BlueEFFICIENCY zajistí přídavná řídící jednotka zvýšení výkonu o 26 koní (19 kW) a točivého momentu o 30 Nm.

Podobně jsou na tom i modely C 250 a E 250 CGI BlueEFFICIENCY. V jejich případě dochází k zvýšení výkonu z 204 koní (150 kW) na 230 koní (169 kW). Hodnota točivého momentu vzroste z 310 na 350 Nm.

Pro šestiválce C 350, CLS 350 a E 350 CGI BlueEFFICIENCY představuje použití přídavné řídící jednotky zvýšení výkonu o 18 koní (13 kW), takže místo 292 koní (215 kW) nabízejí 310 koní (228 kW).

Brabus uvádí, že i přes vyšší výkon se nijak nezvyšují emise výfukových plynů a všechny motory CGI s přídavnou řídící jednotkou splňují striktní emisní normu Euro V. Zároveň je nové komponenty jsou kryty tříletou zárukou, resp. Do najetí 100.000 km od data montáže.

Fotogalerie

  • Brabus PowerXtra CGI: vyšší výkon pro CGI BlueEFFICIENCY: fotka 1
  • Brabus PowerXtra CGI: vyšší výkon pro CGI BlueEFFICIENCY: fotka 2
  • Brabus PowerXtra CGI: vyšší výkon pro CGI BlueEFFICIENCY: fotka 3
  • Brabus PowerXtra CGI: vyšší výkon pro CGI BlueEFFICIENCY: fotka 4


Diskuse k článku

Poslední příspěvky:

Zatím nebyly vloženy žádné diskusní příspěvky.