BMW X6 Performance Unlimited: specialita pro Japonsko

BMW X6 Performance Unlimited: specialita pro Japonsko: titulní fotka Pouze pro japonský trh je určeno BMW X6 Performance Unlimited. Tato speciální limitovaná série vznikla za využití programů Performance a Individual, jejichž nabídka je dostupná i na našem trhu.

BMW X6 Performance Unlimited představuje exkluzivní provedení modelu X6 xDrive35i s přeplňovaným třílitrovým šestiválcem, jehož standardní výkon 306 koní (225 kW) a točivý moment 400 Nm se nemění.

Změny se odehrávají na karoserii, která se může pochlubit stříbrným perleťovým lakem z nabídky programu Individual. Agresivnější výraz dodávají BMW X6 nové karosářské díly z programu Performance v podobě nového předního nárazníku, nástavců prahů a difuzoru.

K poznávacím znamením limitovaného vydání X6 Performance Unlimited patří i 21palcová kola z programu Performance obutá do pneumatik o rozměrech 285/35 R21 vpředu a 325/30 R21 vzadu).

V interiéru je nové čalounění kůží Nevada, hliníkové doplňky na palubní desce, středové konzole i výplních dveří, sportovní hliníkové pedály a plaketa se sériovým číslem vozu.

BMW X6 série Performance Unlimited má být vyrobeno pouze dvacet a cena jednoho je stanovena na 9.450.000 japon­ských jenů (zhruba 2.155.000,– Kč).

Tato omezená série je sice určena výhradně pro Japonsko, ale prakticky kterýkoliv současný nebo budoucí majitel BMW X6 si i v České republice může svůj vůz prostřednictvím programů Performance a Individual nechat upravit do stejné podoby.

Fotogalerie

  • BMW X6 Performance Unlimited: specialita pro Japonsko: fotka 1


Diskuse k článku

Poslední příspěvky:

Zatím nebyly vloženy žádné diskusní příspěvky.