BMW X6 M: tuning pro oko od Vorsteiner

BMW X6 M: tuning pro oko od Vorsteiner: titulní fotka Americká tuningová firma Vorsteiner se pustila do úprav monstrózního BMW X6 M. S ohledem na více než dostatečné stádo koní pod kapotou se zaměřila na zušlechťování jeho karoserie.

Vorsteiner má pro BMW připraven Aero paket VRS, který obsahuje sadu karbonových karosářských dílů pro vylepšení vzhledu modelu X6 M. Stejně jako u jiných sad i na výrobu této využívá společnost Vorsteiner zařízení na vakuové tvarování, díky němuž mají tyto komponenty až o 30 % tužší a pevnější strukturu než při běžném zpracovaní.

Pro příď BMW X6 M je připraven nový spoiler na spodní část předního nárazníku, jehož vzhled je již v sériovém provedení dostatečně agresivní. Nový spoiler má přispět k zvýšení aerodynamického přítlaku na přední kola.

Nejdůležitějším a rozhodně největším dílem celého paketu je nová karbonová kapota s výdechu, jimiž může odcházet ohřátý vzduch z motorového prostoru. Tento díl má podle tiskových materiálů úpravce o 40 % nižší hmotnost než původní sériová kapota.

Další nové díly představuje spoiler nad zadním oknem, spoiler na odtrhové hraně víka zavazadlového prostoru a nový difuzor pod zadním nárazníkem.

Kromě nových karosářských dílů má Vorsteiner pro BMW X6 M připravena i nová 23palcová jednodílná kola V-102 s pneumatikami Michelin.

Prodej aero paketu pro X6 M se má rozběhnout v létě letošního roku prostřednictvím autorizovaných dealerských center společnosti Vorsteiner.

Fotogalerie

  • BMW X6 M: tuning pro oko od Vorsteiner: fotka 1
  • BMW X6 M: tuning pro oko od Vorsteiner: fotka 2
  • BMW X6 M: tuning pro oko od Vorsteiner: fotka 3
  • BMW X6 M: tuning pro oko od Vorsteiner: fotka 4


Diskuse k článku

Poslední příspěvky:

Zatím nebyly vloženy žádné diskusní příspěvky.