BMW řady 5 (F10): Německo spolupracuje s Ruskem na tuningu

BMW řady 5 (F10): Německo spolupracuje s Ruskem na tuningu: titulní fotka Před necelým měsícem automobilka BMW uvolnila první fotografie a informace o nové generaci řady 5 a již nyní představují dvě ruské a jedná německá tuningová firma své plány na spolupráci při jeho úpravách.

Ruskými účastníky tuningových hrátek s novým BMW jsou firmy Cardi a TopCar. Za Německo nastupuje známý úpravce Lumma Design. Dělba práce je následující, rusové dodají návrhy designu a němci jsou zodpovědní za výrobu a úpravy techniky, jejichž cílem je vyšší výkon.

Prozatím nejsou k dispozici bližší informace o tom, co má Lumma Design v plánu s pohonnými jednotkami nového sedanu od BMW, ale Cardi a TopCar již zveřejnily své návrhy na úpravy vzhledu řady 5.

BMW se dočká nového agresivně tvarovaného předního nárazníku s řadou průduchů. Na nárazník naváží rozšířené přední blatníky, přecházející do nových prahů. Rozšiřování čeká i zadní blatníky a výměně se nevyhne ani zadní nárazník, na jehož místo nastoupí nový díl s karbonovým difuzorem.

Body kit doplní malý karbonový spoiler na víku zavazadlového prostoru, nová litá kola a sportovní výfukový systém. Představení upraveného BMW a zveřejnění všech informací je naplánováno na duben roku 2010.

Fotogalerie

  • BMW řady 5 (F10): Německo spolupracuje s Ruskem na tuningu: fotka 1
  • BMW řady 5 (F10): Německo spolupracuje s Ruskem na tuningu: fotka 2
  • BMW řady 5 (F10): Německo spolupracuje s Ruskem na tuningu: fotka 3
  • BMW řady 5 (F10): Německo spolupracuje s Ruskem na tuningu: fotka 4
  • BMW řady 5 (F10): Německo spolupracuje s Ruskem na tuningu: fotka 5
  • BMW řady 5 (F10): Německo spolupracuje s Ruskem na tuningu: fotka 6

Diskuse k článku

Poslední příspěvky:
Autor Datum a čas
Moc pěkné %chalisak 24.12.2009  03:26
BMW 5 TeeJay 21.12.2009  17:04
Vstoupit do diskuse ›