BMW M3: do modelového roku 2011 s novým karbonovým balíčkem

BMW M3: do modelového roku 2011 s novým karbonovým balíčkem: titulní fotka Karbonový aerodynamický kit pro BMW M3 modelového roku 2011? Jasně, sem s ním!

Karbonová mánie pokračuje – ke svému novému BMW M3 si totiž budete moci přiobjednat tovární karbonový kit a přiblížit tak svého miláčka ještě o (malinký) krůček blíž k motorsportu.

Balíček, obsahující výraznější odtrhovou hranu víka kufru, zrcátka a přední spojler z karbonu, půjde za příplatek pořídit ke všem třem karosářským variantám M3. Co se týče materiálu konkrétně, jedná se o stejný plast vyztužený uhlíkovými vlákny (CFRP – Carbon Fiber Reinforced Plastic) jaký byl použit třeba na střešní díl M3 Coupé – takže by jeho kvalita měla být bezproblémová (nic jiného bychom ani u BMW nečekali).

A samozřejmě, pokud si necháte balíček namontovat na nový vůz vztahuje se na něj stejná záruka jako na zbytek – tedy například v USA se zákazníci mohou těšit na záruku čtyřletou. A taky na nižší ceny nové M3. Na kolik nás přijde slušivý karbonový kit zatím BMW nezveřejnilo.

Fotogalerie

  • BMW M3: do modelového roku 2011 s novým karbonovým balíčkem: fotka 1
  • BMW M3: do modelového roku 2011 s novým karbonovým balíčkem: fotka 2
  • BMW M3: do modelového roku 2011 s novým karbonovým balíčkem: fotka 3


Diskuse k článku

Poslední příspěvky:

Zatím nebyly vloženy žádné diskusní příspěvky.