BMW M4 Cabrio podle představ Schmidt Revolution

BMW M4 Cabrio podle představ Schmidt Revolution: titulní fotka Německý Schmidt Revolution stojí za agresivnější vizáží pro BMW M4 Cabrio a ve spolupráci s ladiči firem Dähler a G-Power nabízí i výrazné zvýšení výkonu.

BMW M4 Cabrio představuje již ve své standardní podobě více než dostatečně atraktivní a výkonný stroj, jenž se může pochlubit řadovým třílitrovým šestiválcem TwinPower Turbo, disponujícím maximálním výkonem 431 koní (317 kW) a točivým momentem 550 N.m.

Schmidt Revolution ovšem nabízí několik vylepšení, které mají tento kabriolet učinit ještě atraktivnějším. Prvním z nich a zároveň i nejvýraznějším jsou nová 20palcová kola nahrazující standardní osmnáctky a obouvající pneumatiky Michelin Sport o rozměrech 265/30 R18 vpředu a 305/25 R18 vzadu.

Další viditelné úpravy představuje matně šedá fólie, kryjící karoserie spolu s několika doplňky z uhlíkových vláken. Vidět i zároveň i slyšet může být nový výfukový systém od Friedrich Motorsport s koncovkami z uhlíkových vláken.

Stranou zájmu úpravce nezůstal ani podvozek, který je vybaven novými pružinami Lowtec, snižujícími světlou výšku a k dispozici je i brzdový systém s keramickými kotouči. V případě pohonné jednotky je díky spolupráci se společnostmi Dähler a G-Power možné objednat zvýšení výkonu na 540 koní (397 kW) nebo dokonce až na 592 koní (435 kW).

Fotogalerie

  • BMW M4 Cabrio podle představ Schmidt Revolution: fotka 1
  • BMW M4 Cabrio podle představ Schmidt Revolution: fotka 2
  • BMW M4 Cabrio podle představ Schmidt Revolution: fotka 3
  • BMW M4 Cabrio podle představ Schmidt Revolution: fotka 4
  • BMW M4 Cabrio podle představ Schmidt Revolution: fotka 5
  • BMW M4 Cabrio podle představ Schmidt Revolution: fotka 6
  • BMW M4 Cabrio podle představ Schmidt Revolution: fotka 7


Diskuse k článku

Poslední příspěvky:

Zatím nebyly vloženy žádné diskusní příspěvky.