BMW M3 Tiger Edition: německá kočička pro Čínu

BMW M3 Tiger Edition: německá kočička pro Čínu: titulní fotka Jak jinak by mělo BMW oslavit v roce tygra na čínském trhu čtvrtstoletí modelu M3, než limitkou Tiger Edition?

Zprvu byste si ho díky barvě karoserie mohli splést se sportovní verzí GTS, která poměrně nedávno zajela Nordschleife s poněkud diskutabilním výsledkem, tohle je však úplně obyčejné M3 pro čínský trh.

Jak už víte z našeho článku Pod lupou: BMW M3 E30 – Rychlé trojce je pětadvacet, model M3 si letos připomíná pětadvacet let své existence, což už je důvod k oslavě. A když je letošní rok podle čínského kalendáře současně rokem tygra, tak se úplně nabízí příležitost spojit příjemné s užitečným a připravit pro největší automobilový trh světa speciální tygří sérii emtrojky.

Nečekejte ale nic dramatického, jde o standardní M3 s oranžovým lakem Fire Orange Metallic ze zmíněného GTS, doplněného černými 19" koly. Kabina je čalouněna černou kůží a na hlavových opěrkách najdete vyšitou tygří hlavu. Těchto aut vznikne symbolicky dvěstěpadesát.

Fotogalerie

  • BMW M3 Tiger Edition: německá kočička pro Čínu: fotka 1
  • BMW M3 Tiger Edition: německá kočička pro Čínu: fotka 2
  • BMW M3 Tiger Edition: německá kočička pro Čínu: fotka 3
  • BMW M3 Tiger Edition: německá kočička pro Čínu: fotka 4


Diskuse k článku

Poslední příspěvky:
Autor Datum a čas
hnus... Wolf_CZ 03.09.2010  03:24
Vstoupit do diskuse ›