BMW M3: v lepší formě díky Onyx Concept

BMW M3: v lepší formě díky Onyx Concept: titulní fotka Bývalý specialista na úpravy Range Roveru rozšířil svou sféru zájmu i na aktuální BMW M3.

Irská tuningová firma Onyx Concept bývala zaměřená výhradně na všemožné modifikace Range Roverů, počátkem letošního roku si ale do portfolia přidala i Bentley Continental a nyní expanduje opět a zaměřuje se na BMW M3.

Na snímcích určitě nepřehlédnete nový přední nárazník s karbonovým spoilerem, upravené prahy, karbonový pás na kapotě a ze stejného materiálu provedená křidélka na víku kufru a na horní hraně zadního okna. Z uhlíkového kompozitu je i difuzor v přepracovaném zadním nárazníku. Do kabiny sice fotografa nepustili, ale i tam je prý připraven dvanáctidílný karbonový paket v několika barvách, které by měly ladit s hnědým koženým čalouněním.

Co se technické stránky věci týče, Onyx se moc nerozpovídal, omezil se pouze na suché konstatování, že jeho M3 má výkon 630 koní (463 kW) namísto původních 420. Žádné podrobnosti o tom, jak toho bylo dosaženo, ale je naprosto jisté, že ten výkon bude „foukaný“.

Fotogalerie

  • BMW M3: v lepší formě díky Onyx Concept: fotka 1
  • BMW M3: v lepší formě díky Onyx Concept: fotka 2
  • BMW M3: v lepší formě díky Onyx Concept: fotka 3


Diskuse k článku

Poslední příspěvky:

Zatím nebyly vloženy žádné diskusní příspěvky.