BMW M3 Edition Models: M3 Coupé je ještě více chic

BMW M3 Edition Models: M3 Coupé je ještě více chic: titulní fotka Od července budou u dealerů po celém světě k dostání i M3 ze speciální série BMW M3 Edition Models. A určitě mají něco do sebe, minimálně ze sběratelského hlediska.

Nazvat klasickou M3 fádním vozidlem by asi nikoho z nás ani ve snu nenapadlo, přesto možná není od věci ji mlsným zákazníkům trošku ozvláštnit. Vznikl tak nápad vyrobit sérii nazvanou M3 Edition Models, posavené na modelu M3 Coupé.

Jedná se celkem o čtyři varianty, lišící se barvou exteriéru a s tím souvisejícím barevně sladěným interiérem (vynecháme-li tmavé doplňky převážně z programu BMW Individual). Na výběr je ze tří nemetalických (Alpine White, Black, Dakar Yellow) a jedné metalické barvy, kterou je modrá Monte Carlo. Podle toho, do jaké barvičky obléknete vůz bude vypadat interiér – zvolíte-li například bílou, můžete se uvnitř těšit na stehy bílou nití (v kombinaci s kvalitní černou kůží Black Novillo to bude paráda), bílý středový tunel a područku nebo bílé pruhy na sedadlech. Na barevně vyšperkovaný interiér ani na lištičky s vlaječkou žádné auto nejezdí, takže aby u BMW trochu podtrhli výjimečnost edice, byl o 10 mm snížen podvozek a auta dostanou speciální kola. Jedná se o devatenácti­palcové, kované krasavce, dostupné v tradiční šedé, černé či bílé barvě. Motor, vidlicový osmiválec o výkonu 309 kW zůstal beze změn. Hoši z Mnichova říkají, že úpravy prý nebyly třeba…a myslím, že mají recht.

Fotogalerie

  • BMW M3 Edition Models: M3 Coupé je ještě více chic: fotka 1
  • BMW M3 Edition Models: M3 Coupé je ještě více chic: fotka 2
  • BMW M3 Edition Models: M3 Coupé je ještě více chic: fotka 3
  • BMW M3 Edition Models: M3 Coupé je ještě více chic: fotka 4

Diskuse k článku

Poslední příspěvky:

Zatím nebyly vloženy žádné diskusní příspěvky.