BMW M3: další speciální verze pro Čínu

BMW M3: další speciální verze pro Čínu: titulní fotka BMW si čínský trh hýčká, minulý rok to bylo speciální edicí M3 na oslavu roku tygra, letos přichází M3 Coupé Matte Edition.

Nemusíme ale smutnit, o nic zase tak světoborného nepřicházíme. Pod kapotu totiž zásahy nemířily, M3 Coupé proto stále pohání atmosférický čtyřlitrový osmiválec o výkonu 420 koní.

Čínští zákazníci však mají možnost zvolit si ze dvou speciálních barev exteriéru, Gunmetal Grey nebo Black, přičemž v obou případech je finální zbarvení výsledkem spojení metalízy s „hedvábně matným“ lakem.

Mezi další vylepšení exteriéru patří koncovky výfuků a mřížka bočních průduchů vyvedené v černém chromu, červené brzdové třmeny nebo devatenáctipalcová kola z lehkých slitin o vysokém lesku.

V interiéru najdeme takzvaný karbonový balíček; karbonové je například obložení palubní desky a sedadla jsou čalouněna speciální kůží blížící se svým vzezřením karbonu. Když k tomu přidáme kontrastní stehování rudou nití vyjde nám opravdu útulný a příjemný kokpit který s exteriérem krásně ladí. To se Čína zase jednou má…

Fotogalerie

  • BMW M3: další speciální verze pro Čínu: fotka 1
  • BMW M3: další speciální verze pro Čínu: fotka 2
  • BMW M3: další speciální verze pro Čínu: fotka 3
  • BMW M3: další speciální verze pro Čínu: fotka 4


Diskuse k článku

Poslední příspěvky:

Zatím nebyly vloženy žádné diskusní příspěvky.