BMW M3 Cabrio přijede s novou převodovkou

BMW M3 Cabrio přijede s novou převodovkou: titulní fotka Blíží se představení nové M3 Cabrio a je jasné, že roadster bude mít pod kapotou benzínový 4,0 V8 s výkonem 420 koní. Novinkou bude sedmistupňová automatická dvouspojková převodovka.

Co čekat nového? Téměř nic… Že přijede M3 Cabrio, to se čekalo. Že roadster bude o pár kilo těžší kvůli výztužím ve dveřích vozu než kupé? Nic nového pod sluncem. Zeptat se lidí, co bude mít M3 Cabrio pod kapotou za motor, věřím, že 4 z 5 by odpověděli: „To samé, co M3 Coupé…“, což je atmosférický vidlicový osmiválec o objemu 4,0 l s výkonem 420 koní.

Takže se čekalo více méně jen na fotky, zda se otevřená verze bude designem nějak lišit od dvoudveřového kupé. Na internetu se objevila sada fotografií, které prý unikly z tajných materiálů automobilky BMW, a je patrné, že se žádných nečekaných kreací nedočkáme. Jediné, co bude nové, je sedmistupňová automatická dvouspojková převodovka s označením „DCT“ se systémem Drivelogic a je údajně rychlejší než manuální převodovka.

Oficiální představení se dá očekávat už letos začátkem března na mezinárodní automobilové show v Ženevě.

Fotogalerie

  • BMW M3 Cabrio přijede s novou převodovkou: fotka 1
  • BMW M3 Cabrio přijede s novou převodovkou: fotka 2
  • BMW M3 Cabrio přijede s novou převodovkou: fotka 3
  • BMW M3 Cabrio přijede s novou převodovkou: fotka 4
  • BMW M3 Cabrio přijede s novou převodovkou: fotka 5

Diskuse k článku

Poslední příspěvky:
Autor Datum a čas
kawasaki rusz daniel 30.01.2008  20:54
D infi5 18.01.2008  12:11
Vstoupit do diskuse ›