BMW M3: AeroRace Kit od ARKYM

BMW M3: AeroRace Kit od ARKYM: titulní fotka Kalifornská společnost ARKYM již v dubnu ohlašovala, že připravuje sadu karosářských dílů pro sedan i kupé BMW M3. Následně představila nové díly pro sedan a nyní uvádí i komponenty pro kupé.

ARKYM si pro nejvýkonnější zástupce bavorské trojkové řady připravilo nové karosářské díly. Nejprve se představila nová kapota motoru pro sedan a teď společnost nabízí novou kapotou motoru s funkčními výdechy i pro kupé. Pro dvoudveřové M3 je určena i nová kapota zavazadlového prostoru s integrovaným spoiler.

Nové karosářské díly jsou vyrobeny z karbonu a vedle agresivnějšího vzhledu mají kupé od BMW přispět i k snížení hmotnosti, zlepšení odvodu teplého vzduchu z motorového prostoru a zvýšení aerodynamického přítlaku na kola zadní nápravy při vyšších rychlostech.

U karbonové kapoty motoru začínají ceny na 1.999 amerických dolarech (zhruba 44.000,–Kč) a u víka zavazadlového prostoru, které je použitelné i na ostatní kupé řady 3, startují ceny na částce 1.249 amerických dolarů (okolo 27.000,– Kč).

Fotogalerie

  • BMW M3: AeroRace Kit od ARKYM: fotka 1
  • BMW M3: AeroRace Kit od ARKYM: fotka 2
  • BMW M3: AeroRace Kit od ARKYM: fotka 3
  • BMW M3: AeroRace Kit od ARKYM: fotka 4


Diskuse k článku

Poslední příspěvky:

Zatím nebyly vloženy žádné diskusní příspěvky.