BMW M3 a M4 dostanou nový paket Competition

BMW M3 a M4 dostanou nový paket Competition: titulní fotka BMW M3 a M4 si od jara budete moci vylepšit řadou nových doplňků z chystaného Competition Package.

BMW oficiálně představilo novinku pro letošní jaro, týkající se sporťáků střední třídy M3 a M4. Je jí balíček Competition Package, který vylepšuje nejen vzhled, ale přináší též funkční prvky.

Auta lze v rámci Competition Package vylepšit 20" koly, sportovním výfukem s černými chromovými koncovkami, černou maskou chladiče, zrcátky a a rámem bočních oken v rámci Shadow Line, odlehčenými sportovními sedadly a speciálními pásy v barvách ///M.

Nejvíc ale určitě potěší posílení přeplňovaného třílitrového šestiválce na rovných 450 koní (331 kW), díky čemuž zvládne zrychlit z nuly na 100 km/h za rovné 4 sekundy. Platí pro dvouspojku, s manuálem budete potřebovat nejméně 4,3 s.

V paketu ale najdete i adaptivní podvozek s novými tlumiči, pružinami i stabilizátory. nechybí ani aktivní zadní diferenciál, přepracovaný systém jízdní stability a přenastavené jízdní režimy Comfort, Sport a Sport+.

Fotogalerie

  • BMW M3 a M4 dostanou nový paket Competition: fotka 1
  • BMW M3 a M4 dostanou nový paket Competition: fotka 2
  • BMW M3 a M4 dostanou nový paket Competition: fotka 3
  • BMW M3 a M4 dostanou nový paket Competition: fotka 4
  • BMW M3 a M4 dostanou nový paket Competition: fotka 5


Diskuse k článku

Poslední příspěvky:

Zatím nebyly vloženy žádné diskusní příspěvky.