BMW M2: Fanoušci z vozu shodili maskování

BMW M2: Fanoušci z vozu shodili maskování: titulní fotka Jak bude vypadat chystané BMW M2? O tom máme již poměrně přesnou představu díky fanouškům, kteří z maskovaných vozů na špionážních fotografiích virtuálně sundali polep.

Minule jsme se o BMW M2 dozvěděli mnoho detailů, tentokrát se můžeme podívat na téměř sériovou podobu vozů. Tyto fotografie sice byly vytvořeny na počítači, vycházejí však ze špionážních fotek, grafici pouze sundali maskovací fólii. Vypadá to tedy, že zde máme opět malé svalnaté kupé, podobně jako tomu bylo u modelu 1M Coupe.

Pod kapotou se má ukrývat přeplňovaný šestiválec N55 o objemu tří litrů, který se bude chlubit výkonem okolo 370 koní a točivým momentem zhruba 465 N.m, přičemž funkce overboost může číslo zaokrouhlit na rovných 500. BMW M2 dostane standardně šestistupňovou manuální převodovku, za příplatek však bude k dispozici rovněž sedmistupňový dvouspojkový automat.

Vůz má svým zaměřením navazovat na dřívější BMW M3, které byly menší a purističtější, než současná generace vozu, půjde tedy o vůz pro ty zákazníky, kteří chtějí „to pravé“ BMW. Oficiální fotografie očekáváme již brzy, automobil se má představit na autosalonu ve Frankfurtu.

Fotogalerie

  • BMW M2: Fanoušci z vozu shodili maskování: fotka 1
  • BMW M2: Fanoušci z vozu shodili maskování: fotka 2
  • BMW M2: Fanoušci z vozu shodili maskování: fotka 3
  • BMW M2: Fanoušci z vozu shodili maskování: fotka 4
  • BMW M2: Fanoušci z vozu shodili maskování: fotka 5
  • BMW M2: Fanoušci z vozu shodili maskování: fotka 6


Diskuse k článku

Poslední příspěvky:

Zatím nebyly vloženy žádné diskusní příspěvky.