Intermarine 55: nádherná jachta z dílen BMW Designworks USA

Intermarine 55: nádherná jachta z dílen BMW Designworks USA: titulní fotka Oteplilo se, což tak vzít loď a vyrazit k vodě?

Samozřejmě, můžete vít svou starou laminátovou Vydru a projet se na rybníku, milionáři na to však jdou trošku jinak.

Zapomeňte na rákosí a pádla, boháči vidí romantiku někde ve Středozemí na jachtě. Jak už jsme psali dříve, studio BMW Designworks USA jachtičky opravdu umí: vzpomínáte třeba na krásnou Bavarii Deep Blue 46 nebo elegantní Cruiser 55 se stěžněm? Dnes pro vás mám něco stejně dlouhého, zato bez plachet.

Společným vývojem s brazilskou společností Intermarine vznikl model Intermarine 55, tedy 57 stop (ehm?) dlouhá krasavice. Design lodi je opravdu dynamický a prý má v sobě i nějaké ty prvky automobilového průmyslu – výrobce hovoří třeba o nerezových vstupech vzduchu, linkách na trupu nebo o „přítlačném křídle“, což je zřejmě něco jako nosič antén. Omluvte mou neznalost, já mám zkušenost jen z jachtičky na Lipně, kdyby to křídlo mělo ještě nějaký jiný účel tak jej prosím osvětlete v diskuzi.

Když už jsme u toho osvětlování, všimněte si tvaru oken – podle nich tuto bílou krasavici spolehlivě poznáte. Uvnitř je dost místa pro pohodlné cestování šesti lidí plus jednoho Pepka námořníka – najdete zde dvě koupelny, tři kajuty, společenský salonek a kuchyňku. Podívejte na vybavení lodi v galerii…no řekněte, nevypravili byste se na výlet třeba hned zítra? No nevypravili – já zapomněl říci že Intermarine 55 bude k dostání v červenci.

Fotogalerie

  • Intermarine 55: nádherná jachta z dílen BMW Designworks USA: fotka 1
  • Intermarine 55: nádherná jachta z dílen BMW Designworks USA: fotka 2
  • Intermarine 55: nádherná jachta z dílen BMW Designworks USA: fotka 3
  • Intermarine 55: nádherná jachta z dílen BMW Designworks USA: fotka 4
  • Intermarine 55: nádherná jachta z dílen BMW Designworks USA: fotka 5

Diskuse k článku

Poslední příspěvky:

Zatím nebyly vloženy žádné diskusní příspěvky.