BMW: nejen motorsportem, ale i golfem živ je člověk

BMW: nejen motorsportem, ale i golfem živ je člověk: titulní fotka Když už tu máme každou chvíli nějaké BMW, proč se nepodívat na něco, co se v těchto autech vozí hodně často - golfový bag.

Pro ty z vás, co si na golfu pěkně pohodlně váš bag vozíte na vozíčku má teď BMW připravený pěkný dárek – u specialisty na tyto „golfové tašky“, americké společnosti OGIO, si automobilka nechala vyrobit moc pěkný a kvalitní bílý bag, pochopitelně s logem vaší oblíbené automobilky.

Golf je sport gentlemanů a tak se nebojte bílé barvy, rozhodně se nejedná o výhradně ženský bag. Vejdou se do něj pohodlně všechny vaše hole, od milovaného putteru, přes proklínaná dlouhá železa až po krásně chlapsky velký driver. Kapsičky na míčky, telefon, oblečení do deště nebo na chlazený nápoj jsou samozřejmostí. A když se zatáhne nebo dohrajete, jednoduše vaše hole před světem schováte pomocí připínatelné vrchní části bagu. Celé je to velké 40×35×94 cm a váží to 4,1 kilogramu. Jasně, za 189 EUR to není málo a jako Sabbatini ani s ním asi taky hrát nebudete, ale…za kvalitu (a značku) se prostě platí.

Fotogalerie

  • BMW: nejen motorsportem, ale i golfem živ je člověk: fotka 1
  • BMW: nejen motorsportem, ale i golfem živ je člověk: fotka 2
  • BMW: nejen motorsportem, ale i golfem živ je člověk: fotka 3
  • BMW: nejen motorsportem, ale i golfem živ je člověk: fotka 4

Diskuse k článku

Poslední příspěvky:
Autor Datum a čas
Re: Bag Zbysek01 05.06.2009  06:49
Bag Zbysek01 05.06.2009  06:48
Vstoupit do diskuse ›