BMW Designworks: což takhle dát si proudový Falcon?

BMW Designworks: což takhle dát si proudový Falcon?: titulní fotka BMW Designworks se pustil do úpravy proudového Falconu a movití klienti už mohou vypisovat šeky.

Designéři z BMW Designworks si už zkusili navrhnout třeba jachtu (Bavaria Deep Blue 46), i o něco větší jachtu (Bavaria Cruiser 55) a tak dalším logickým krokem je pohlédnout vzhůru a přejít na něco o kus prestižnějšího.

BMW Designworks spojilo své síly se společností Dassault Falcon, vyrábějící business jety, tedy malá letadla převážně pro přepravu VIP osob. Konkrétně se jedná o model Falcon 7X, patřící se vzletovou hmotností přes 31 tun a doletem téměř 6 tisíc námořních mil k těm největším zástupcům tohoto segmentu.

Kabina pro cestující nabízí až osmi pasažérům naprostý luxus v podobě té nejkvalitnější kůže a dřeva. Interiér je navržen čistě, bez zbytečných ornamentů, s důrazem na jemné křivky a vzdušnost. Barevné tóny jsou velmi tradiční, v celém interiéru nenaleznete žádnou křiklavou barvu. Zkrátka, heslo tvůrců „Čistý, klidný a precizní“ bylo naplněno do posledního detailu. Mno, je asi fajn být oligarcha, popová hvězda nebo tunelář, no ne?

Fotogalerie

  • BMW Designworks: což takhle dát si proudový Falcon?: fotka 1
  • BMW Designworks: což takhle dát si proudový Falcon?: fotka 2
  • BMW Designworks: což takhle dát si proudový Falcon?: fotka 3
  • BMW Designworks: což takhle dát si proudový Falcon?: fotka 4
  • BMW Designworks: což takhle dát si proudový Falcon?: fotka 5

Diskuse k článku

Poslední příspěvky:
Autor Datum a čas
jo Johnny_P 18.06.2009  20:57
Vstoupit do diskuse ›