BMW Performance: na jaře i pro faceliftovanou trojku

BMW Performance: na jaře i pro faceliftovanou trojku: titulní fotka Doplňky od BMW Performance sednou malým baworáčkům z řad 1 a 3 dokonale.

Čas neúprosně plyne a tak se i řada 3 mnichovské automobilky BMW dočkala v létě faceliftu. BMW již nějaký čas svým zákazníkům nabízí v rámci svého programu BMW Performance tovární tuning pro jejich miláčky z řad 1 a 3, s podzimním faceliftem řady 3 se možnost tuningu pochopitelně nevytrácí. Pro sedan i kombi po faceliftu bude k dispozici široká škála doplňků již příští rok na přelomu března a dubna.

Z katalogu veskrze funkčních doplňků si tak snad každý vybere ty, které považuje za nezbytné. A nemusíte být přímo okruhoví závodníci, abyste dokázali ocenit výhody sportovnějšího podvozku, krásných osmnácti či devatenáctipal­cových litých kol, vylepšené aerodynamiky, optimalizované řadící páky s kratšími dráhami, téměř závodního volantu či sportovního sání motoru. Velmi často budou zájemci jistě přemýšlet třeba i o silnějších brzdách se žlutě lakovanými šestipístkovými třmeny či polozávodních skořepinových sedadlech. Možností a kombinací je spousta a vás tak ve výběru vychytávek (pochopitelně i do interiéru) limituje v podstatě pouze vaše fantazie a hloubka peněženky – protože se jedná o špičkový tovární tuning, může se celková cena úpravy pohybovat v řádech statisíců Kč. Jukněte na obrázky.

Fotogalerie

  • BMW Performance: na jaře i pro faceliftovanou trojku: fotka 1
  • BMW Performance: na jaře i pro faceliftovanou trojku: fotka 2
  • BMW Performance: na jaře i pro faceliftovanou trojku: fotka 3
  • BMW Performance: na jaře i pro faceliftovanou trojku: fotka 4

Diskuse k článku

Poslední příspěvky:
Autor Datum a čas
Perfekt %Horways 26.11.2008  16:46
Re: Hodínky holínky.... riderhenry 26.11.2008  15:17
Re: Hodínky holínky.... Bonkers 25.11.2008  17:56
Hodínky holínky.... Luke01 25.11.2008  17:10
Vstoupit do diskuse ›