Diskuse: Bertone Jet 2+2: Aston Martin Rapide jako Shooting Brake

zpět na článek
 • IegzaqdorIFu

  mfDwUPzSDx

  24.03.13 05:32 Reagovat

  Your answer lifts the inlteligence of the debate.

 • DriftWorks

  Re: a

  25.02.13 22:46 Reagovat

  A myslíš, že lidi, co si kupují Rapide ten prostor potřebují? Kabelka se tam vleze, kufřík taky. Na výlety do letního sídla je Range Rover, problém vyřešen. :-)

  Ale jo, pohledem milionáře, co si koupí jenom Rapide a nic k tomu, asi jo, i když si to moc nedokážu představit. :-)

 • svickova

  a

  25.02.13 15:06 Reagovat

  astonu by karoserie typu SB jiste prospela, jelikoz to to silene maly auto a prostoru tam prilis neni, tak tohle by mohlo rozhodne pomoci

 • Nulda

  ...

  25.02.13 14:40 Reagovat

  souhlas, u Panamery to bylo spis k lepsimu protoze jeji design sam o sobe nebyl zadnej zazrak. Bohuzel u Rapide, kterej byl a je dokonalej, je tahle verze spis na skodu...

 • EauRougefoto EauRouge

  Re: BOKW

  25.02.13 13:20 Reagovat

  Souhlas, Panameru se podařilo karoserií SB moc pěkně učesat a vypadá moc dobře, snad to vydrží do produkční verze. U normálního Rapide se povedlo udržet vzhled kupé, což je dobře - to auto je nadherný. Ale tady je moc velká masa na zadku. Navíc ten useklej zadek vypadá oproti všem těm dlouhým tvarům trochu nepřirozeně. Spíš jako hatchback než jako Shooting Brake.
  Ale zase lepší polokombík než SUV, SAV nebo podobná zrůdnost.

 • Hrubisfoto Hrubis

  BOKW

  25.02.13 12:04 Reagovat

  Tak tady si dovolim nesouhlasit, Gastone. Panemera je oteklej hnus, a shooting breake vypada dobre, to uznavam, ale u Rapide se podarilo docela dobre zamaskovat jeho rozmery. Tenhle "asikombik" vypada priserne. Aristokrat s batohem, chran nas Buh :no:

 • Gastone

  Shooting Break

  25.02.13 10:21 Reagovat

  S Rapideom je to rovnaké ako s Panamerou - shooting break vyzerá podstatne lepšie, ako pôvodné coupe... Aj Rapide aj Panamera vyzerajú na coupe príliš mohutne a nevyvážene, najmä v zadnej časti, zatiaľ čo ich SB verzie tento nedostatok veľmi pekne odstraňujú... :yes:

zpět na článek