Bentley navrhl Signature Suite pro St. Regis Hotel v New Yorku

Bentley navrhl Signature Suite pro St. Regis Hotel v New Yorku: titulní fotka Velmi stylové ubytování nabídne luxusní hotel v New Yorku - apartmá, navržené designéry značky Bentley.

Luxusní hotely mívají pro své klienty připravena luxusní auta, ale hotelové pokoje, inspirované prestižními automobilovými značkami, to není ještě úplně běžné ani v Emirátech. $5$ Nedávno ovšem síť hotelů Starwood Hotel oznámila spolupráci se značkou Bentley, která přinese benefity i v této oblasti.

Bentley se zavázal, že bude účastníky svých akcí pro klienty ubytovávat právě v hotelech této sítě a Starwood zase ve vybraných hotelech vybuduje speciální apartmá Bentley Suite, věnovaná této britské značce.

První z nich vznikne v St. Regis Hotel, jenž stojí na manhattanské 5th Avenue v New Yorku přímo uprostřed luxusní nákupní zóny a bude mít plochu 158 m2. jak budou interiéru zhruba vypadat vidíte na nákresech, tvůrci slibují využití těch nejfajnovějších materiálů, používaných v modelu Mulsanne, což znamená zejména masivní využití kůže a ořechového dřeva, z něhož bude vyrobena i postel.

V ceně bude i možnost využití vozu Bentley Mulsanne s řidičem, ovšem pouze v rozsahu okolních deseti bloků – takže na šopování. $5$ Asi chápete, že to bude mít háček – cenu. Ta se bude pohybovat na hranici 9500 dolarů za noc. To je ovšem pakatel proti Jaguar Suite v Taj Hotels. Snad to majitelé bentleyů nebudou brát moc osobně. $5$

Fotogalerie

  • Bentley navrhl Signature Suite pro St. Regis Hotel v New Yorku: fotka 1
  • Bentley navrhl Signature Suite pro St. Regis Hotel v New Yorku: fotka 2
  • Bentley navrhl Signature Suite pro St. Regis Hotel v New Yorku: fotka 3
  • Bentley navrhl Signature Suite pro St. Regis Hotel v New Yorku: fotka 4

Diskuse k článku

Poslední příspěvky:

Zatím nebyly vloženy žádné diskusní příspěvky.