Breitling SuperSports Light Body: oslava překonaného rekordu

Breitling SuperSports Light Body: oslava překonaného rekordu: titulní fotka Jak asi víte, Bentley a hodinářská společnost Breitling patří k sobě. V Ženevě byl představen další chronometr do sbírky.

Ten byl vyroben na oslavu překonání světového rekordu v jízdě na ledu Juhou Kankkunenem, který ve voze Continental Supersports Convertible dosáhl rychlosti 330,695 km/h.

Jak jsme vás informovali, Bentley se dlouho neradoval, výrobce pneumatik Nokian se zdravě naštval (starý rekord vznikl právě ve spolupráci Nokianu a Bentley), vzal RS6 a rekord si vybojoval zpět. Co naplat, titanová limitovaná edice hodinek Breitling SuperSports Light Body věnovaná rekordu už ale je na světě.

Co naplat, svět je krutý. Kvalita hodinek však naštěstí není odvislá od nějakých rekordů, takže na „Brajtle“ s kalibrem 27B, se můžete vždy spolehnout. Však mají také certifikát COSC dokládající, že odchylky chodu jsou na mechanické hodinky opravdu minimální. Mechanické srdce hodinek pracuje takto přesně díky 38mi kamenům a tluče klasickou frekvencí 4 Hz.

Průměr hodinek je 49 mm, sklíčko samozřejmě safírové s antireflexní vrstvou po obou stranách. I do bazénu si je můžete vzít, deklarovaná vodotěsnost je 100 metrů a jsou tedy vhodné i na mořské radovánky se šnorchlem, kdy jistě oceníte gumový tah. I když…opravdu byste se šli potápět s takovou strojovnou na zápěstí?

Fotogalerie

  • Breitling SuperSports Light Body: oslava překonaného rekordu: fotka 1

Diskuse k článku

Poslední příspěvky:
Autor Datum a čas
luxus elvis.777 20.03.2011  13:46
Vstoupit do diskuse ›


Plakát týdne

McLaren 720S

Anketa

Který nový supersport se vám líbí?
Počet hlasů: 20251 | Zobrazit seznam všech anket