Bentley Heritage Roadshow: Prodejní výstava náhradních dílů

Bentley Heritage Roadshow: Prodejní výstava náhradních dílů: titulní fotka Bentley zahájil speciální prodejní a putovní výstavu na americkém kontinentu. Jde o výstavu 1.000 vzácných dílů a doplňků, které byly za tímto účelem speciálně dovezeny z automobilky ve Velké Británii.

Společnost takto reaguje na množství žádostí o ve Spojených státech špatně dostupné díly. Mnoho Američanů totiž jezdí v letitých vozech, které dědí z generace na generaci. Jenže pak jen těžko shánějí pro své Bentleye potřebné náhradní díly.

Máme u Bentley ojedinělý ale také velmi příjemný úkol, vysvětluje Steve O´Hara, ředitel pro poprodejní péči Bentley Motors Limited. Téměř 80 procent všech vyrobených vozů Bentley stále existuje. Jsou opatrovány generacemi majitelů a často se staly součástí rodiny. V mnoha případech jsou tyto klasické automobily místo odpočinku v muzeu stále používány a naším úkolem je nadále poskytovat jejich nadšeným majitelům a řidičům servis a díly, které potřebují.

Na výstavě bude možno si zakoupit díly pro vozy z let 1955 – 2002. K mání bude vše od motorů V8 až po původní uživatelské manuály k vozům natištěné podle amerických specifikací a dodané v originálním balení. Na doplňky i komponenty se vztahuje tříletá záruka.

Akce začala v showroomu Bentley v Beverly Hills v Kalifornii a pokračuje přes Pasadenu v Kalifornii, Parsippany v New Jersey, Bethesdu v Marylandu, High Point v Severní Karolíně, Dallas a Houston v Texasu na Floridu, kde se bude konat v Palm Beach a Miami. Celkem díly procestují 4.000 kilometrů.

Fotogalerie

  • Bentley Heritage Roadshow: Prodejní výstava náhradních dílů: fotka 1
  • Bentley Heritage Roadshow: Prodejní výstava náhradních dílů: fotka 2
  • Bentley Heritage Roadshow: Prodejní výstava náhradních dílů: fotka 3
  • Bentley Heritage Roadshow: Prodejní výstava náhradních dílů: fotka 4


Diskuse k článku

Poslední příspěvky:
Autor Datum a čas
zbytok AR156 22.09.2010  17:52
Vstoupit do diskuse ›