Onyx Bentley Continental Platinum GTO: irská whiskey

Onyx Bentley Continental Platinum GTO: irská whiskey: titulní fotka Máte irskou whiskey raději než skotskou? Dobrý vkus. Ale co byste řekli takovému irskému tuningu britského auta?

Ne všechno irské musí být zelené a ne všechno, co má nějakou spojitost se Spojeným královstvím, musí být nutně pomsta za rozdělení ostrova. Tak třeba Bentley Continental od Onyxu je vlastně docela podařená úprava…

Irská firma Onyx Concept nechala chvíli plavat tuning SUV (na AUTOFUN jsme informovali o úpravě Range Roveru Sport a Vogue) a vrhla se na další britskou aristokratickou značku – Bentley. Pozornost soustředila na kupé Continental a vytvořila pro něj úpravu Onyx Bentley Continental Platinum GTO. Ta zahrnuje widebody aerokit, čítající nové nárazníky, prahy a blatníky. Nechybí ani pořádný difuzor a křídlo na odtrhové hraně víka kufru. Vše z karbonu.

Sportovní podvozek se stavitelnou světlostí doplňují dvaadvacetipalcová kola a pracuje se i na zvýšení výkonu motoru. Přesná čísla zatím nejsou k dispozici, počítá se ale s přibližně 640 koňskými silami (470 kW).

Celý set bude v prodeji od března letošního roku.

Fotogalerie

  • Onyx Bentley Continental Platinum GTO: irská whiskey: fotka 1
  • Onyx Bentley Continental Platinum GTO: irská whiskey: fotka 2
  • Onyx Bentley Continental Platinum GTO: irská whiskey: fotka 3
  • Onyx Bentley Continental Platinum GTO: irská whiskey: fotka 4


Diskuse k článku

Poslední příspěvky:
Autor Datum a čas
Re: blee x_ghost 11.02.2010  11:02
Re: blee %Petr B. 10.02.2010  15:03
blee x_ghost 09.02.2010  20:55
Vstoupit do diskuse ›