Bentley Continental GT (opět) by Premier4509:

Bentley Continental GT (opět) by Premier4509:: titulní fotka U Premieru4509 dostali bezva nápad, jak skoro bez námahy vytáhnout z bohatýrů další chechtáky.

Udělat nový tuningový balíček není nic lehkého, tedy pokud to s tuningem myslíte opravdu vážně. Japonská společnost Premier4509 se ale při designování svého nového tunícího kitu moc nenadřela – prostě vzala stejný balíček, jaký pro Bentley Continental GT představila minulý rok a upravila jej.

Vlastně by mohlo být na místě i slovo „umírnila“, protože letošní produkt Premieru4509 přímo navazuje na loňský balíček „wide body“, ze kterého se akorát vytratilo ono rozšíření o 10 centimetrů. Aby se alespoň něco změnilo, ubrali japonští tuneři po jednom výdechu vzduchu před a za předním kolem či lehce pozměnili zadní spojler. Jak říkám, fakt se pro letošek nepředřeli.

Hodně odvážné přední lízatko tak zůstalo, stejně jako moc pěkná třídílná kovaná hliníková kola. Premier4509 hodlá vyrobit pouze 300 těchto „zúžených widebodies“, takže pokud vás vzhled vašeho Bentley Continental GT už neuspokojuje, zavolejte Premiérovi4509 (že by to byla předvolba Japonska? $2$)

Fotogalerie

  • Bentley Continental GT (opět) by Premier4509:: fotka 1
  • Bentley Continental GT (opět) by Premier4509:: fotka 2

Diskuse k článku

Poslední příspěvky:

Zatím nebyly vloženy žádné diskusní příspěvky.Plakát týdne

McLaren 720S

Anketa

Který nový supersport se vám líbí?
Počet hlasů: 20251 | Zobrazit seznam všech anket