Bentley Continental GT: modernizované kupé se odhaluje (video)

Bentley Continental GT: modernizované kupé se odhaluje (video): titulní fotka Bentley Continental GT po důkladné modernizaci bude oficiálně odhalen 7. září a veřejnosti se představí o necelý měsíc později na autosalonu v Paříži probíhajícím od 2. do 17. října.

Bentley prostřednictvím krátkého videa odhaluje první detaily modernizovaného kupé a zároveň spustil web, na němž probíhá odpočítávání do virtuální premiéry Continentalu GT.

Prozatím je z první ochutnávky jasné, že kupé má důkladně přepracované přední partie, jimž vévodí zcela nové světlomety s množstvím LED ve stylu většího modelu Mulsanne. Ten má vedle hlavních světel na krajích menší přídavná určena jako světla pro denní svícení a směrovky.

U většího Mulsanne se designéři modernizovaného Continentalu GT inspirovali i při návrhu předního nárazníku nebo grafiky přístrojů. V interiéru je upravena palubní deska a středová konzole, v níž je umístěn nový navigační systém.

Bentley kromě krátkého videa prozatím nezveřejnil, žádné bližší informace, ale je více než pravděpodobné, že nyní bude modernizovaný Continental GT postupně odhalovat a jeho podoba bude nakonec známá ještě před 7. zářím.

Výstavní premiéra se odehraje na Autosalonu v Paříží. Zde se Continental GT poprvé představil v roce 2002 a zahájil novou éru v historii automobilky Bentley po jejím oddělení od Rolls-Royce.

Fotogalerie

  • Bentley Continental GT: modernizované kupé se odhaluje (video): fotka 1
  • Bentley Continental GT: modernizované kupé se odhaluje (video): fotka 2
  • Bentley Continental GT: modernizované kupé se odhaluje (video): fotka 3
  • Bentley Continental GT: modernizované kupé se odhaluje (video): fotka 4
  • Bentley Continental GT: modernizované kupé se odhaluje (video): fotka 5
  • Bentley Continental GT: modernizované kupé se odhaluje (video): fotka 6
  • Bentley Continental GT: modernizované kupé se odhaluje (video): fotka 7


Diskuse k článku

Poslední příspěvky:

Zatím nebyly vloženy žádné diskusní příspěvky.Plakát týdne

McLaren 720S

Anketa

Který nový supersport se vám líbí?
Počet hlasů: 20251 | Zobrazit seznam všech anket