Bentley Continental Flying Spur Pearl White Edition od Project Kahn

Bentley Continental Flying Spur Pearl White Edition od Project Kahn: titulní fotka Ve společnosti Project Kahn si vysloveně libují ve zvyšování exkluzivity vozů těch nejdražších značek a mezi jejich nejnovější produkty patří drobné vylepšení limuzíny značky Bentley.

Bentley Continental Flying Spur je sice stále drahou exkluzivní limuzínou, která již na dálku informuje, že její majitel skutečně nemá hluboko do kapsy, ale právě díky majitelům z řad borců v kopačkách nebo stále a na všechno si stěžujících raperů se prakticky vytratila aura nedotknutelného britského aristokrata, jejíž zbytky se udržely alespoň u odcházejícího modelu Arnage.

Project Kahn ve své tiskové zprávě uvádí, že jeho Pearl White Edition zvyšuje exkluzivitu sériového modelu, což ovšem asi posoudí každý sám. Na upraveném Continentalu Flying Spur nemusíte hledat žádné nové karosářské díly a ani nečekejte vyšší výkon, protože šestilitrový přeplňovaný W12 má naprosto dostačujících 560 koní (411 kW) při 6100 ot./min. a točivý moment 650 Nm při 1600 ot./min. Tyto hodnoty mají na svědomí maximální rychlost 312 km/h a zrychlení z 0 na 100 km/h za 5,2 s.

Úpravce se zaměřil pouze na podvozek, pro nějž nabízí nový elektronický modul ovládání odpružení, který umí snížit světlou výšku o 20 mm. Druhým prvkem pro vylepšení vzhledu a zvýšení exkluzivity jsou nová 22palcová litá kola. Třetí a poslední úpravou se může stát úprava čalounění interiéru za využití té nejlepší pravé kůže.

Fotogalerie

  • Bentley Continental Flying Spur Pearl White Edition od Project Kahn: fotka 1
  • Bentley Continental Flying Spur Pearl White Edition od Project Kahn: fotka 2
  • Bentley Continental Flying Spur Pearl White Edition od Project Kahn: fotka 3
  • Bentley Continental Flying Spur Pearl White Edition od Project Kahn: fotka 4


Diskuse k článku

Poslední příspěvky:

Zatím nebyly vloženy žádné diskusní příspěvky.