Diskuse: AZ pneu Tuning Cup 2010: Svižný začátek

zpět na článek
 • Pavel Scuderia Boys

  bože

  22.06.10 09:58 Reagovat

  Ženské jsou furt pěkné, ale nad těmi (nevím jak to nazvat), věcmi, kterými se jejich tupí majitelé chlubí jen kroutím hlavou..... to snad opravdu není ani pravda... 8-s

 • Sysoj Psojič Ryspoloženskyj

  Re: Tuzeri

  20.06.10 11:00 Reagovat

  Vidím že nick máš dobrý a názory taky :-)
  Každopádně jsem takový nikdy dřív nebyl, ale asi si zajedu hodit na pár srazů pár sprintů nebo nejlépe kol, abych šířil osvětu mezi touto zabedněnou komunitou.
  Nebo vlastně ne, protože tam nepatřím a neustále bych se střídavě smál nebo zvracel >:D

 • Alesh-TC

  Re: ubohost a neznalost

  19.06.10 21:14 Reagovat

  Nebyl jsem u toho, takže nevím, jak to přesně bylo, je to celkem jedno ... spíš mi šlo o to, že to, že někdo nemá lakovaný podběhy nebo podobnou věc, není rozhodně důvod to auto odsoudit. Už se v této oblasti pohybuju docela dlouho (stejně paradoxně mnohem radši kouknu na WRX STi někde na sprintu), ale pokud to auto je technicky v pořádku, neohrožuje ostatní atd., tak ať si na něj proboha dá každej kola, lak nebo malůvky jaký chce. Stejně tak, jako se tomu Skyline směje, se to někomu na druhou stranu líbí, tak až si hraje a nezlobí. Mnohem lepší, než týpci, co lítají s Kadetty a vydýchanými Golfy v běžným provozu, pomalu jim upadávají z auta věci, každý blatník mají v jiné barvě, k tomu vzadu "ruruvydechovu" s třemi koncovkami a dva pruhy na kapotě...ale jsou to největší hustotýpci a králové silnic. Viz kluk, co dnes stál ve Slušovicích v řadě na sprinty v šíleným polorozpadlým Bravu, ruku z okna (nálepka krtečka na něm) a řval na svou přítelkyni, ať si jde sednout, že toho týpka vedle k...a dá (ukazoval přitom na Felicii Combi se čtyřma lidma uvnitř)...tohle je to pravé zlo na tuning akcích a pak i mimo ně ... ne TC.

 • Skyline

  Tuzeri

  18.06.10 12:34 Reagovat

  Me vzdycky pobavi, jak urazeni tuzeri rikaji, ze do toho nikomu nic neni a at je nechame na pokoji, ze je to kazdeho vec, bla bla. Jakoby zapomneli, ze kazdy muze rict svuj nazor a kdyz se tem zbastlenym sunkam smeju, mam na to uplne stejny narok, jako tuzer na to bastleni. Na zaplavu koncernovych plecek s hromadou svindlchromu a vnitrkem, ktery vypada jak zmalovana slapka se vzdycky rad podivam, ale nejak netusim, proc bych se tomu nemohl smat. >:-[]

 • mustafafoto mustafa

  Re: ubohost a neznalost

  18.06.10 12:10 Reagovat

  Aleshy.... Namlouvej si co chceš. Tohle je příhoda z Mimoně. A spíš mi to přišlo k pláči než jako úsměvný.

 • Pravdomluvka

  Re: ubohost a neznalost

  18.06.10 12:02 Reagovat

  A co jako myslíš že by zajímalo lidi na lepších brzdách, rozpěře pod kapotou, jinému sání, sportovních tlumičích nebo závodním výfuku, když by se na to měli koukat? Tohle je cirkus (no dobře, říkáte tomu vznešeně styling), kde jde o cingrlátka, tygří kůži, LCD obrazovky všude a hlavně supe čupr megabassový audio. ;-)

 • Alesh-TC

  Re: ubohost a neznalost

  18.06.10 11:48 Reagovat

  Tak přijeďte a ukažte nám, jak to má tedy správně vypadat ;-) Jinak ty zaručené informace o tom, za co je kdo penalizovaný, že za sekač hlav na zádi má 9 bodů z 10 atd., to už nemá smysl řešit ... spíš to pobaví. Ale možná by mě fakt zajímalo, kam na to chodíte. Realita je naštěstí jiná.

 • mustafafoto mustafa

  Re: ubohost a neznalost

  18.06.10 09:48 Reagovat

  Zdeny styling a performance si vymysleli právě tuzeři, když se jim normální lidi posmívali, co to maj za zbastlenou šunku, která nejede. Je jedno jak tomu říkáš, ale s tuningem nema 95% aut v TUNING (ne styling) Cupu nic společnýho. Spíš je to snaha vyjádřit to, že je někdo trochu kreativní. Dopadá to tak, že to auto zbastlí, znehodnotí a prostě z něj udělá tak akorát kolotočovou autrakci, který se pak lidi smějou. Samozřejmě existujou vidláci, kteří to obdivujou, ale... >:D
  Co se týče tý škodovky s kopiema BBS, tak i přes ty kopie to je asi nej tuning auto z celýho tuning cupu. Už proto, že je to defakto seriovka. Nejlepší na tom je, že oproti ostatnim autum je dost penalizovaná třeba za to, že nemá nalakovaný podběhy... WTF? Kur.va, co to má bejt? Jako, když nemam nalakovaný podběhy tak to neni tuning kára?! Tohle je výsměch!!! :-!

 • El Mariachi

  Re: Re: ??

  18.06.10 09:41 Reagovat

  ...naprostý souhlas, není tuning jako tuning a není auto jako auto...:) Pod TUNINGEM (laděním) si představuji firmy jako AMG, Brabus, 9FF a podobné blázny...:)

 • Pravdomluvka

  Re: Re: ??

  18.06.10 08:23 Reagovat

  Zdeny, oni se ale otáčejí spíš pro pobavení a v touze zjistit, zda pod tunou kitu je staré Polo nebo Fábka ;-). Profesionální tuning samozřejmě beru, do toho mají ale laminátové orgie dost daleko :-!

 • Zdeny:-)

  Re: ??

  18.06.10 08:15 Reagovat

  Já ve švýcarsku byl. A ty? S kamarádem dovážíme auta ze zahraničí, takže už několikrát, a již jsem z této země dovezl řádku aut, které měly v TP zapsány odlišnosti, které by v ČR prostě nešly. Shodou okolností jedno takové auto vlastním. ;-)

  Člověk, který jezdí v seriovém autě a vyhovuje mu to, prostě nedokáže pochopit podstatu úprav a pocit, který majitel má, když někdo uzná tu práci na tom autě a to ještě, když se za tou "potuněnou filckou" lidi otáčí.... za seriovkou se nikdo otáčet nebude.

  A tímto končím debatu a poplivávání cizích aut. Hleďme si každej toho svýho a nechme ostatní, ať si se svýma penězma dělají co chcou. Někdo koupí nadupanej supersport a někdo nacpe peníze do felície a podle mě oba ze svých aut mají stejnou radost.

 • Zdeny:-)

  Re: ubohost a neznalost

  18.06.10 07:56 Reagovat

  Proč bych ti nevěřil? Když na to někdo má, tak proč ne. GT-R je krásný auto. Už chápu, proč máš takový názor. Člověk, který vlastní takový supersport podle mě nedokáže objektivně posoudit co úpravy aut a potřeba odlišit se znamená. GT-R je výjmečné auto, které se jen tak nevidí a majitel takového auta se odlišuje jen tím, že to auto vlastní. Štve mě ale, že tito lidé odsuzují ty ostatní, co jezdí v "obyčejných" autech a chtějí se odlišit.

 • muhehehe

  ??

  18.06.10 00:55 Reagovat

  Ve Švycarsku, že nemají problém? Musim se zeptat.. byl jsi tam někdy! Švýcarsko je pro tuning/styling snad ta nejmíň přívětivá země!!!
  Mně příjde naše scéna, jako ty repliky BBS LM na té škofně, na které má středy BBS!
  Prostě je to ještě hodně chudý a snaží se to vypadat bohatě!
  Osobně nikdy nepochopim lidi co dokážou narvat do félície peněz, že by zato mohli mít solidní káru! Mi tady snad chce někdo namluvit, že z potuněné filcky bude mít majitel větší radost než z silnějšího, mladšího a sériového auta? Nevěřím a hlavně nechápu.. proto už dál ani nebudu řešit ;)

 • Sysoj Psojič Ryspoloženskyj

  Re: ubohost a neznalost

  17.06.10 22:43 Reagovat

  Co bys řekl na Nissan GT-R? :-!
  Asi mi nebudeš věřit, že? To nevadí ;-)

 • Zdeny:-)

  ubohost a neznalost

  17.06.10 20:17 Reagovat

  Dříve jsem nechtěl na níže uvedený příspěvek reagovat, ale říkám si, proč ne….. Autor příspěvku totiž asi vůbec netuší, co pojem tuning je a o čem to celé je. Hlavně tento člověk nechápe, že existují jisté pojmy a to styling a performance...vlastně stejně jako lidé, co natočily naprosto zaujatý pořad, který zmínil autor příspěvku (srovnávat tuning a supersport je podle mě scestné). Co se týká toho šrotu a technického stavu, tak to je opět důkaz toho, že tento člověk neví ani ťuk o autech soutěžících v soutěži TuningCup. Tyto auta jsou ve většině případů v perfektním technickém stavu a troufám si říct, že mnohá auta, která potkává na silnici, jsou nepočítaněkrát nebezpečnější. Dál bych se chtěl pozastavit nad opovržením nad více vrstvami laku na autě….nevidím na tom nic špatného, a proto soudím, že jde jen o holou závist autora. Co o funkčnosti? Tyto auta si majitel staví proto, aby se mu líbila a ne proto, aby v něm vozil cement. To, že některá auta díky sníženému podvozku nemůžou někde projet, je už otázka stavu českých komunikací. Asi poslední věc, nad kterou bych se chtěl pozastavit, je poslední věta z příspěvku. To, že v ČR je problém s upravenými auty, je jen záležitost české legislativy a nezájem odpovědných lidí s tímto něco dělat. Podívejte se na Německo, Švýcarsko a mnoho dalších zemí, kde tyto auta na STK nemají žádný problém a tudíž odpadají problémy s policií. Závěrem bych chtěl jen podotknout, že naprosto nechápu lidi, kteří píší příspěvky ke článkům, které mají obsah, který je naprosto proti jejich přesvědčení. Já osobně bych si tento článek ani nepřečetl. Ale když chce někdo prudit, tak si cestu najde. :-! >:D P.S.: Moc rád bych chtěl vidět auto autora příspěvku, na který reaguji. :-)

 • Sysoj Psojič Ryspoloženskyj

  *?

  16.06.10 21:10 Reagovat

  Bože co to zase je? Kvanta šrotů nad hrobem, spousta laminátu a mnoho vrstev laku na naprosto tuctových fleetových vozech nebo nákupních taškách.
  Lidi, seberte se a kupujte si věci, které fungují... :-!
  Nepoužitelnost takto zbastlených aut ruku v ruce s jejich reálným technickým stavem s přihlédnutím k jejich chabému výkonovému potenciálu (čiplé TDI je asi nejhorší kategorie) je naprosto parádní vizitka jejich už od pohledu tupých majitelů. "Ta naše povaha česká" byl velmi výstižný pořad o tomto nešvaru :no:
  Závěrem bych popřál STK a PČR hodně šťavnatých úlovků >:D

 • laufík

  re: :-)

  16.06.10 19:06 Reagovat

  ...naprostý souhlas :yes:

  ...jinak další hustotunerská akce :))))

 • rempis

  :-)

  16.06.10 11:04 Reagovat

  AZ pneu by už konečne mohol vymeniť tie šaty, už su neskutočne okukné a dosť je to už zlééé, ked som ich videl prvý krát boli fajn ale teraz je to už trápne

zpět na článek