Automobilové tipy na Halloweenskou výzdobu

Automobilové tipy na Halloweenskou výzdobu: titulní fotka Schovejte věnečky a krucifixy a na Dušičky připravte tu pravou AUTOFUN výzdobu.

Už se těším na ty pobouřené reakce, jak jsme tu všichni odporně načichli amerikanizmem a jak dupeme po vlastních tradicích. Ale měli bychom opravdu trvat jen na tom všem „starém dobrém“ a ignorovat vše nové a zajímavé, či dokonce lepší?

Jsou lidé, co odmítají slavit „komerčácký“ svátek sv. Valentýna, protože přišel z Ameriky. Co je ale špatného na svátku zamilovaných, zvlášť když zmíněný Valentýn byl Evropan a k Bushovým voličům tedy patrně nepatřil? A stejné je to i se svátky zesnulých. Přijde vám lepší jít si na začátku listopadu pietně pobrečet na hřbitov nebo raději vzpomenete na své blízké veseleji, což obnáší třeba i vydlabání strašidelné halloweenské dýně a osazení svíčkou? Pokud se nebráníte té druhé, méně pochmurné variantě, mám pro vás jako pro fandy do aut zajímavý tip – do dýně můžete vyřezat libovolný automobilový motiv. Stačí si jej jen předkreslit na papír, vyřezat, přiložit na dýni, obkreslit a vyřezat v dýni příslušné otvory. To by bylo, abyste souseda nevyděsili třeba pěkným GT-R. :-) Nebo si navrhněte svou vlastní dýni. Ale pozor – pokud jste to ještě nikdy nezkoušeli, tak vězte, že vyřezávání není tak jednoduché, jak se to může na první pohled zdát…

Fotogalerie


Diskuse k článku

Poslední příspěvky:
Autor Datum a čas
a co z oho? delph 25.10.2008  19:09
Vstoupit do diskuse ›