AUTOFUN na Facebooku - staňte se našimi fanoušky

AUTOFUN na Facebooku - staňte se našimi fanoušky: titulní fotka Někdy mám pocit, že kdo není na facebooku, ten jako by nebyl. No a my tedy jsme a být chceme. Takže i my už máme na facebooku své místo.

Někdo v Americe nabyl dojmu, že je dnešní člověk tak vytížen a vytržen z reality každodenního života, že nutně potřebuje alespoň virtuální sociální síť. A tak vznikl facebook.

Podle mě je to nesmysl, tak zle na tom ještě nejsme. Na druhou stranu je ale fakt, že spoustu kamarádů vídám jen párkrát do roka a je příjemné vědět, co je u nich nového, aniž bych jim musel obden psát maily. Ale věřím tomu, že vy AUTOFUN sledujete denně – tak k čemu ještě facebook?

Jsme tady všichni free, cool a in $5$ a děláme tenhle web trošku jinak, než všichni ostatní, ale i přesto jsou věci, které se do zpravodajského zaměření AUTOFUNu úplně nehodí. Mám na mysli různé informace ze zákulisí, tedy co se právě chystá nebo testuje, případně perličky ze světa automobilů, které by v záplavě automobilových novinek na AF zbytečně zapadly. Současně na facebooku budeme upozorňovat na články, které by vám určitě neměly uniknout. Čili jednou větou – AUTOFUN na facebooku nabídne něco navíc. Jestli si to nechcete nechat ujít, vyťukejte do vyhledávání na FB prostě autofun.cz nebo prostě skočte na tento přímý odkaz a nechte se od nás rozmazlovat. $2$


Diskuse k článku

Poslední příspěvky:
Autor Datum a čas
Re: Facebook %johny32 03.12.2009  19:57
Re: Facebook %Johny Blaze 03.12.2009  19:46
Re: Facebook %Johny Blaze 03.12.2009  19:43
Facebook %johny32 03.12.2009  16:48
Vstoupit do diskuse ›