Auto z Lega? Žádný problém!
Konečně první opravdu dostupné auto s nulovými emisemi. Uveze ale maximálně křečka a po koberci ho musíte tlačit vy. Je totiž z Lega.
Snad jako každý kluk i já jsem na nějaký čas propadl kouzlu populární hračky Lego. Skládat a tvořit různé policejní stanice a hrady, které později vystřídaly mechanické skládačky z kolekce Lego Technics, to bylo to pravé pro chlapeckou duši. Na počítači šlo tenkrát pařit jen několik málo povedených her jako byl třeba Prince of Persia a tak děti celého světa běhaly radostně venku nebo doma ze stavebnic něco tvořily a trénovaly si myšlení a motoriku.
Jistý pán z americké Pennsylvánie, který si nechá říkat Crowkiller, je ale ve skládání Lega opravdu dobrý. Pod jeho rukama totiž vznikl tento Chevrolet Camaro a to pouhým spojením haldy normálních dílků z Lega Technic. Na autě jsou povedené detaily jako interiér nebo pod kapotou dřímající vidlicový osmiválec.
Druhou povedenou kreací od Crowkillera je něco o kousek tradičnějšího, jedná se totiž o klasický Ford Mustang GT V8 z roku 1967. Zajímavostí je, že vznikal téměř přesně stejně jako se staví opravdové velké auto, čili pěkně od podvozku, pak přidat motor, karoserii… Nad detaily a celkovým ztvárněním obou vozů nezbývá než smeknout. Posuďte sami, v galerii máme oba. Společnost Lego možná právě našla dalšího schopného designéra stavebnic. Holt zlaté pennsylvánské ručičky.
Fotogalerie
Diskuse k článku
Poslední příspěvky:
Autor | Datum a čas | |
---|---|---|
mostro | mistro | 14.12.2008 19:37 |
Moc poucne | emyl | 14.04.2008 23:25 |
Re: Designer | da_b0mb | 11.04.2008 14:57 |
Designer | Scream | 11.04.2008 14:24 |
Pche | oIoo | 11.04.2008 14:09 |
Podvozek | xondrak | 11.04.2008 09:30 |
Vstoupit do diskuse › |