Auto po sobě na zasněženém parkovišti zanechalo obrys. Majitelce vozu kvůli tomu přišla pokuta, tušíte proč?

Auto po sobě na zasněženém parkovišti zanechalo obrys. Majitelce vozu kvůli tomu přišla pokuta, tušíte proč?: titulní fotka Společenství vlastníků jednotek v USA mohou být nezúčastněnému pozorovateli z Evropy mnohdy důvodem k údivu, někdy i k posměchu. Třeba jako tohle z Tennessee, které nedávno udělilo pokutu obyvatelce jednoho z bytů za obrys auta na parkovišti.

Ano je to absurdní, ale skutečně se to stalo, obrys auta prý totiž připomínal penis. Vznikl od toho, jak při sněžení vůz stál na parkovacím místě. Pod autem samozřejmě vzniklo nezasněžené místo.

O příběh se s magazínem The Drive podělila Kathryn, která nechtěla zveřejnit své příjmení. V druhé polovině ledna za lehčího sněžení odjela se svým manželem do práce a nic nenasvědčovalo tomu, že půjde o výjimečný den. O to víc byla překvapená druhý den, když se v mailu dočetla, že musí zaplatit pokutu 100 dolarů (asi 2255 korun) za to, že její auto porušilo vnitřní pravidla komplexu. Podle kopie mailu, který poskytla, šlo o „zobrazení urážlivých a nevhodných obrazů nebo sloganů“. Dokonce prý mají i fotografii jako důkaz. Kathryn byla dost zmatená, a tak začala požadovat lepší vysvětlení celé situace.

Šílenci dali do Mazdy motor ze sekačky. Jak myslíte, že to dopadlo?

Obdržela následující oficiální odpověď s fotografií opuštěného parkovacího místa, kde předchozího dne stála. Přesně v mailu stálo: „Váš automobil značky Honda zanechal urážlivý obrázek na zemi poté, co jste opustila parkovací místo. Věříme, že na základě přiložené fotografie víte, oč se jedná. Fotografii pořídil jeden z obyvatel a věc nám nahlásil, aby nedošlo k ohrožení mravní výchovy mládeže žijící v našem rezidentním komplexu.“

To je hezké, že někdo myslí na děti. Každopádně jde o nezasněžené místo, kde původně stála Honda Insight, zatímco kolem ní padal sníh. Protože ještě sněžilo, když Kathryn odjížděla, nevedou z místa stopy, které ještě zapadaly. Teplo z auta ale ohřálo asfalt a tak se na místě, kde parkovalo, sníh neudržel. Jistě, s trochou fantazie to může sice připomínat mužský pohlavní orgán, ale nejspíš jen úplný osel by takovou situaci řešil.

Rozhodně byste ale podobného osla nechtěli mít za souseda. Když se Kathryn konečně dosmála, napsala vedení dost podrážděnou odpověď, že nemůže kontrolovat sníh padající kolem jejího auta, že odmítá zaplatit pokutu a podnikne proti rozhodnutí právní kroky. Na to se jí od vedení společenství dostalo odpovědi, že rozumí a nebudou ji tedy trestat. Patrně si uvědomilo, že pokutu by rozcupoval každý právník v USA.Diskuse k článku

Poslední příspěvky:

Zatím nebyly vloženy žádné diskusní příspěvky.