Audi TT: úpravy vzhledu i výkonu od PPI

Audi TT: úpravy vzhledu i výkonu od PPI: titulní fotka Ve společnosti PPI Automotive Design se pustili do úprav současné generace Audi TT a brány jejich společnosti opouští kupé s upraveným designem a vyšším výkonem.

Pod jménem PPI PS TT se ukrývá decentní úprava Audi TT s karoserií kupé a motorem 2.0 TFSI. Tento přeplňovaný čtyřválec je u PPI Automotive Design naladěn na výkon 180 kW (245 k) při 5100 ot./min. a točivý moment 366 Nm v rozmezí od 1800 do 5000 ot./min. S takto posílenou pohonnou jednotkou má kupé zrychlení z 0 na 100 km/h za 6,3 s, což je o 0,3 s rychleji než u sériového TT. Maximální rychlost je elektronicky omezena na 250 km/h.

Vedle motoru je upraven i podvozek, kde jsou použity nové tlumiče a pružiny, které Audi TT snižují o 30 mm. Do blatníků se nastěhovala devatenáctipalcová litá kola obutá do pneumatik Michelin Pilot Sport 2.

Vzhled je upraven za použití decentních spoilerů pod předním i zadním nárazníkem, nástavců prahů a zvětšena je plocha výsuvného spoileru na zádi. V interiéru je nový sportovní volant a řada doplňků z karbonu.

Fotogalerie

  • Audi TT: úpravy vzhledu i výkonu od PPI: fotka 1
  • Audi TT: úpravy vzhledu i výkonu od PPI: fotka 2
  • Audi TT: úpravy vzhledu i výkonu od PPI: fotka 3
  • Audi TT: úpravy vzhledu i výkonu od PPI: fotka 4
  • Audi TT: úpravy vzhledu i výkonu od PPI: fotka 5
  • Audi TT: úpravy vzhledu i výkonu od PPI: fotka 6


Diskuse k článku

Poslední příspěvky:

Zatím nebyly vloženy žádné diskusní příspěvky.