Audi S4: decentní úpravy od Avus Performance

Audi S4: decentní úpravy od Avus Performance: titulní fotka Berlínský tuner Avus Performance se opět pustil do zástupce ingolstadtské automobilky a tentokrát se cílem jeho úprav stal sportovně laděný sedan S4.

Avus Performance v případě bílého sedanu Audi S4 provedl poměrně jemné tuningové úpravy na jeho vzhledu a zaměřil svou pozornost především pod kapotu, kde pracuje přeplňovaný vidlicový šestiválec o objemu 3,0 litru.

V sériovém provedení disponuje Audi S4 výkonem 333 koní (245 kW) a točivým momentem 440 Nm. Po zásahu berlínských ladičů, kteří si pohrají s nastavením řídící jednotky, vymění některé komponenty šestiválce a namontují sportovní výfukový systém, je k dispozici výkon 425 koní (313 kW) a točivý moment 540 Nm.

Pro podvozek Audi jsou připraveny nové sportovní pružiny a snížení světlé výšky. Kontakt s asfaltem zajišťují 20palcová kola Schmidt Revolution CC-Line obutá do pneumatik Hankook Ventus S1 Evo o rozměrech 255/30 R20.

Vzhled karoserie je upraven velmi lehce za použití nové přední masky, spoileru v předním nárazníku a difuzoru pod zádí. Všechny tyto díly mohou být vyrobeny z karbonu. Stejný materiál je použit i na doplňky určené pro interiér Audi.

Dvouplošník, který dělá upravenému sedanu společnost na fotkách, je Antonov An-2, jehož první prototyp vzlétl v roce 1947. Tento oblíbený víceučelový stroj je u nás známý pod přezdívkou „Andula“ a jeho devítiválcový hvězdicový motor Švecov AŠ-62IR disponuje výkonem 1000 koní (736 kW).

Fotogalerie

  • Audi S4: decentní úpravy od Avus Performance: fotka 1
  • Audi S4: decentní úpravy od Avus Performance: fotka 2
  • Audi S4: decentní úpravy od Avus Performance: fotka 3
  • Audi S4: decentní úpravy od Avus Performance: fotka 4
  • Audi S4: decentní úpravy od Avus Performance: fotka 5
  • Audi S4: decentní úpravy od Avus Performance: fotka 6
  • Audi S4: decentní úpravy od Avus Performance: fotka 7
  • Audi S4: decentní úpravy od Avus Performance: fotka 8


Diskuse k článku

Poslední příspěvky:
Autor Datum a čas
Disky CJo 19.05.2010  15:05
Vstoupit do diskuse ›