Audi RS6: auto pro krále (španělského)

Audi RS6: auto pro krále (španělského): titulní fotka Španělský král Juan Carlos rozšířil svou flotilu vozů o sedan Audi RS6. Vytuněný. ;-)

Být král, třeba i konstitučně-monarchisticky ožebračený, má nepochybně své výhody. Tak třeba vám nikdo nemluví do toho, jakými auty máte jezdit a kolik jich máte mít. Takže si do své flotily můžete zařadit třeba… sedan Audi RS6.

Většina panovníků má zálibu v autech, třeba chutě těch blízkovýchodních jsou přímo legendární, a výjimkou není ani španělský král Juan Carlos. Má, podle dostupných informací, k dispozici 71 aut, o která se stará tým pětašedesáti lidí. To ale platilo donedávna. Teď už má totiž Jeho Veličenstvo aut dvaasedmdesát – nejnovějším přírůstkem je tmavomodré Audi RS6, které navíc není tak úplně sériové. A tím nemyslím jen úchyty na vlaječky.

Je osazeno matnými antracitovými koly, maskou a logy výrobce ve stejném odstínu. S karoserií splývají dokonce i koncovky výfuku, zatímco pod singleframe maskou prosvítají stroboskopy. Jenže zatímco cílem tunerů je odlišit se a zvýraznit, královský tuning má autu zaručit naopak co největší nenápadnost. Pokud je tedy tato vlastnost s RS6 vůbec kompatibilní…

TIP: Test: Audi RS6 – Tři sta z místa. Skoro

Fotogalerie

  • Audi RS6: auto pro krále (španělského): fotka 1
  • Audi RS6: auto pro krále (španělského): fotka 2
  • Audi RS6: auto pro krále (španělského): fotka 3
  • Audi RS6: auto pro krále (španělského): fotka 4


Diskuse k článku

Poslední příspěvky:
Autor Datum a čas
nenapadny :) cogi 16.02.2010  13:21
naco 65 lidí? %Petr B. 01.02.2010  14:35
mega dmbs 29.01.2010  10:29
Ano branisimo 28.01.2010  19:16
Vstoupit do diskuse ›