Audi R8 GT Spyder: otevřený topmodel pro Frankfurt

Audi R8 GT Spyder: otevřený topmodel pro Frankfurt: titulní fotka Ingolstadští chystají na zářijový autosalon ve Frankfurtu otevřenou verzi modelu R8 GT.

Zatímco v těchto dnech celá řada automobilek usilovně přemýšlí, zda uvolnit nějaké informace o chystané novince na autosalon v New Yorku, jenž začíná za týden, my tu máme jednu velmi brzkou ochutnávku světové premiéry, která proběhne až někdy za pět měsíců ve Frankfurtu.

Pachatelem je Audi a nejedná se o nic menšího, než je budoucí nejsportovnější verze roadsteru R8 Spyder. Jak jistě víte, vloni Audi představilo kupé R8 GT, které je lehčí a výkonnější než výchozí desetiválcová varianta. Rozsah provedených změn si můžete připomenout v článku Audi R8 GT: lehčí, výkonnější a rychlejší hardcore verze a pár snímků navíc najdete v materiálu Audi R8 GT – nové fotografie, my k nim ovšem přidáváme zprávu jako hrom – svou GT verzi totiž bude mít i roadster R8 Spyder.

Rozsah úprav asi bude dost podobný kupéčku a vzhledem k tomu, že se nám R8 GT představilo už vloni v květnu, není vůbec vyloučené, že se prvního představení R8 GT Spyder dočkáme už někdy za měsíc.

TIP: Za volantem: Audi R8 Spyder V10 5.2 quattro

Fotogalerie

  • Audi R8 GT Spyder: otevřený topmodel pro Frankfurt: fotka 1
  • Audi R8 GT Spyder: otevřený topmodel pro Frankfurt: fotka 2


Diskuse k článku

Poslední příspěvky:

Zatím nebyly vloženy žádné diskusní příspěvky.