Skotská Police má Audi Q7!

Skotská Police má Audi Q7!: titulní fotka Skotská policie asi neunesla posměšky našich strážníků ohledně jejich „trapně zženštilého“ vozového parku a rozhodla se vydat, stejně jako naši hoši, cestou macho stylu.

Strathclydská policie (největší místní oddělení policie ve Skotsku) totiž jako nový hlídkový vůz nasadila Audi Q7 TDI S-Line. Ťukáte si na čelo při pohledu na ta ohromná chromovaná kola a mumláte si něco o kapřících pro úředníka, který nákup odsouhlasil? Ba ne, tady nejsme v Česku. Auto bylo zabaveno organizovanému gan­gu.

Teď bude pár měsíců sloužit mužům zákona jako vozidlo patřící pod oddělení boje s organizovaným zločinem aby bylo následně prodáno (samozřejmě odstrojeno a v původním černém laku) v aukci, jejíž výtěžek půjde na konto policejního útvaru. John Neilson ze strathclydského útvaru k tomu říká: „Kriminálníci si nemohou být jistí tím, že ta auta a domy, co mají dnes, jim budou patřit i zítra. Dáme jim tvrdou ránu tam, kde to bude bolet nejvíce – v jejich peněženkách.“ Tleskáme. Nešlo by vyhlásit legislativní nouzi, převzít pár ostrovních zákonů a konečně s mafií zatočit? K tomu nám totiž ty slavné Hummery nepomůžou…Diskuse k článku

Poslední příspěvky:
Autor Datum a čas
Re: Tak to jo TeeJay 14.03.2010  16:10
Tak to jo Yazaman 13.03.2010  15:10
Vstoupit do diskuse ›