Audi Q7: ostřejší vzhled z Belgie

Audi Q7: ostřejší vzhled z Belgie: titulní fotka Belgická společnost Caractere Automobile je specialistou na úpravy vizáže modelů značek Volkswagen, Audi a Porsche. Její nejčerstvější novinkou je sada karosářských doplňků pro faceliftované Audi Q7.

Pro velké prémiové SUV z Ingolstadtu si v Belgii připravili kompletní sadu karosářských doplňků. Tyto díly jsou vyráběny s PUR plastů metodou vstřikování do forem a jsou schváleny pro silniční provoz německým TÜV.

Majitelé faceliftovaného Audi Q7 si pro dosažení sportovního vzhledu svého velkého SUV mohou od belgické firmy pořídit kompletní body kit. Ten obsahuje nový přední nárazník s originálními světly do mlhy, který může být namontován i na vozy s ostřikovači světlometů, předními parkovacími senzory a adaptivním tempomatem.

Pro záď je připraven nový spodní díl nárazníku s výřezy pro koncovky výfukového systému na pravé i levé straně. Tento díl je použitelný i pro vozy vybavené tažným zařízením. Nad zadním oknem má své místo nový spoiler. Celou sadu doplňuje desetidílný set rozšiřující blatníky, který je použitelný pouze společně s novým předním nárazníkem.

K pocitu dokonalé proměny exteriéru mohou dopomoci i litá kola navržená přímo u Caractere Automobile. Belgická firma nabízí pro Audi Q7 disky ve velikostech 20 a 22 palců. Všechny tyto doplňky budou v prodeji od konce letošního září.

Fotogalerie

  • Audi Q7: ostřejší vzhled z Belgie: fotka 1
  • Audi Q7: ostřejší vzhled z Belgie: fotka 2
  • Audi Q7: ostřejší vzhled z Belgie: fotka 3
  • Audi Q7: ostřejší vzhled z Belgie: fotka 4
  • Audi Q7: ostřejší vzhled z Belgie: fotka 5
  • Audi Q7: ostřejší vzhled z Belgie: fotka 6
  • Audi Q7: ostřejší vzhled z Belgie: fotka 7


Diskuse k článku

Poslední příspěvky:
Autor Datum a čas
ostrejší? %DOUBLE M 06.09.2009  13:34
Vstoupit do diskuse ›