Audi Q7 3.0 TDI Clean Diesel: ABT nabízí nový vzhled i výkon

Audi Q7 3.0 TDI Clean Diesel: ABT nabízí nový vzhled i výkon: titulní fotka Novým dílem společnosti Christiana Abta je poměrně decentní tuning Audi Q7 v provedení 3.0 TDI Clean Diesel. Pro velké SUV jsou připraveny stylistické úpravy i změny na podvozku a zvyšování výkonu pohonné jednotky.

Christian Abt a jeho tým se při úpravách Audi Q7 s třílitrovým turbodieselem zaměřili na zvyšování výkonu prostřednictvím nové řídící jednotky, která se má postarat o větší počet koní pod kapotou, ale zároveň zachovat hodnoty spotřeby paliva a emisí CO2 co nejblíže sériovému nastavení.

Po zásahu úpravce se tedy výkon motoru zvýší z původních 240 koní (177 kW) na 278 koní (204 kW). Hodnota točivého momentu se zvýší z 550 Nm na 580 Nm. Na zvyšování výkonu navazuje montáž nového koncového dílu výfukového systému s čtveřicí koncovek.

Pro podvozek velkého SUV má ABT připraveny sportovní pružiny, snižující světlou výšku Audi o 30 mm. Další úpravy techniky se týkají montáže výkonnějšího brzdového systému.

Stylistické změny designu exteriéru se omezují pouze na díly rozšiřující blatníky, nástavce prahů, nový spodní díl pod zadní nárazník a spoiler nad zadní okno. Poslední část úprav Audi Q7 3.0 TDI Clean Diesel u společnosti ABT představují litá kola BR ve velikosti 9×20 palců nebo 10×22 palců.

Fotogalerie

  • Audi Q7 3.0 TDI Clean Diesel: ABT nabízí nový vzhled i výkon: fotka 1
  • Audi Q7 3.0 TDI Clean Diesel: ABT nabízí nový vzhled i výkon: fotka 2
  • Audi Q7 3.0 TDI Clean Diesel: ABT nabízí nový vzhled i výkon: fotka 3
  • Audi Q7 3.0 TDI Clean Diesel: ABT nabízí nový vzhled i výkon: fotka 4
  • Audi Q7 3.0 TDI Clean Diesel: ABT nabízí nový vzhled i výkon: fotka 5
  • Audi Q7 3.0 TDI Clean Diesel: ABT nabízí nový vzhled i výkon: fotka 6
  • Audi Q7 3.0 TDI Clean Diesel: ABT nabízí nový vzhled i výkon: fotka 7


Diskuse k článku

Poslední příspěvky:

Zatím nebyly vloženy žádné diskusní příspěvky.