Audi Design: stolní fotbal v limitovaném vydání

Audi Design: stolní fotbal v limitovaném vydání: titulní fotka Před dvěma lety Audi Design představil studii stolního fotbalu, která bezpochyby nadchla nejednoho příznivce této hry a čtyř spojených kruhů, ale až nyní si jej může hrstka vyvolených hračičků pořídit.

Audi Design svou interpretaci stolního fotbalu ve formě studie představilo před dvěma roky. Řada zájemců nejspíš vznesla dotaz, kdy a za kolik bude tuto hru možné koupit, ale tenkrát se o jeho výrobě neuvažovalo.

Celé dva roky bylo tak říkajíc ticho po pěšině a nyní se stolní fotbal s logem čtyř spojených kruhů vrací na scénu jako produkt, který bude možné koupit. Má to ovšem jeden háček, vznikne v limitované sérii pouhých dvaceti kusů a cena jednoho hracího stolu je stanovena na 12.900 Euro (zhruba 335.000,– Kč).

Za své peníze dostanou budoucí majitelé podle tiskové zprávy spojení funkčnosti s moderním designem a samozřejmě i špičkové dílenské zpracování. Ručně vyráběné stoly mají vnější rám z kartáčovaného hliníku, který kontrastuje s vrchní krycí deskou z pevného bílého plastu, pod níž je ukryt dřevěný rám hrací plochy.

Výroba stolního fotbalu pro zákazníky samozřejmě neprobíhá v automobilce ani v designérském centru a Audi tuto zakázku zadalo bavorské společnosti Leonhart, která vyrábí stolní fotbaly pro nadšence i profesionální hráče od roku 1949.

Fotogalerie

  • Audi Design: stolní fotbal v limitovaném vydání: fotka 1
  • Audi Design: stolní fotbal v limitovaném vydání: fotka 2
  • Audi Design: stolní fotbal v limitovaném vydání: fotka 3
  • Audi Design: stolní fotbal v limitovaném vydání: fotka 4


Diskuse k článku

Poslední příspěvky:

Zatím nebyly vloženy žádné diskusní příspěvky.