Audi A5 Cabrio Radeberger: ABT upravuje pro pivovar

Audi A5 Cabrio Radeberger: ABT upravuje pro pivovar: titulní fotka Německý pivovar Radeberger si nechal od společnosti ABT upravit jeden kabriolet Audi A5, který se stane hlavní cenou v soutěži určené německým milovníkům piva.

ABT pro tuto úpravu zvolil kabriolet s motorem 2.0 TFSI, který v sériovém provedení disponuje výkonem 180 koní (132 kW). Přeplňovaný čtyřválec se dočkal zvýšení výkonu na 275 koní (202 kW) a Audi nyní akceleruje z 0 na 100 km/h za 6,7 s a dosáhne maximální rychlosti 271 km/h, takže vítěz soutěže se má na co těšit.

S úpravou pohonné jednotky korespondují i změny na podvozku, který dostal nové tlumiče i pružiny pro zajištění sportovnějších jízdních vlastností. Ve výřezech blatníků jsou samozřejmě umístěna nová litá kola.

Aby bylo na první pohled jasné, že se jedná o Radeberger Audi je karoserie vyvedena v kombinaci černé a zlaté, což jsou tradiční barvy pivovaru. Exteriér je navíc upraven za použití nového předního nárazníku, masky chladiče, nástavců prahů a difuzoru pod zadním nárazníkem.

Důkladně je pojata i úprava interiéru, který je čalouněn červenou kůží. Na opěrkách hlav jsou vyšita jména pivovaru a na zadní straně předních opěrek jsou umístěny LCD displeje. Pro pravověrné pivaře bude ovšem nejdůležitější, že do středové konzole je zabudována chladnička.

Fotogalerie

  • Audi A5 Cabrio Radeberger: ABT upravuje pro pivovar: fotka 1
  • Audi A5 Cabrio Radeberger: ABT upravuje pro pivovar: fotka 2
  • Audi A5 Cabrio Radeberger: ABT upravuje pro pivovar: fotka 3
  • Audi A5 Cabrio Radeberger: ABT upravuje pro pivovar: fotka 4
  • Audi A5 Cabrio Radeberger: ABT upravuje pro pivovar: fotka 5

Diskuse k článku

Poslední příspěvky:
Autor Datum a čas
Kola Maxima11111 20.09.2009  19:23
laciné pepagl 20.09.2009  12:48
Vstoupit do diskuse ›