Aston Martin Vantage GT4: závodní stroj pro šéfdesignéra značky

Aston Martin Vantage GT4: závodní stroj pro šéfdesignéra značky: titulní fotka Aston Martin Britská automobilka představuje Vantage GT4, s nímž na závodní dráhy vyrazí její šéfdesignér Marek Reichman. Ten je nadšeným fanouškem motoristického sportu a s novým vozem míří do značkového poháru.

Marek Reichman s novým vozem míří do značkového poháru Aston Martin GT4 Challenge a ostrého závodu se poprvé zúčastní na britském okruhu Oulton Park v sobotu 21. srpna.

Aston Martin Vantage GT4, s nímž bude Reichman závodit ve značkovém poháru vychází ze sériového vozu a je upraven podle předpisů pro třídu FIA GT4. Kupé s 4,7litrový vidlicový osmiválcem v loňském roce nastoupilo na místo modelu Vantage N24, k jehož pohonu sloužil motor o objemu 4,3 litru.

Série Aston Martin GT4 Challenge of Great Britain je určena právě pro majitele závodních modelů Vantage GT4 a N24. Jednotlivé závody jsou dlouhé 90 až 150 minut a v jednom dni s nimi se s nimi jedou i kvalifikace. Aston Martin propaguje tuto sérii jako ideální pro majitele, kteří si chtějí svůj Vantage vyzkoušet v podmínkách značkového poháru s plnou tovární podporou.

Fotogalerie

  • Aston Martin Vantage GT4: závodní stroj pro šéfdesignéra značky: fotka 1
  • Aston Martin Vantage GT4: závodní stroj pro šéfdesignéra značky: fotka 2
  • Aston Martin Vantage GT4: závodní stroj pro šéfdesignéra značky: fotka 3
  • Aston Martin Vantage GT4: závodní stroj pro šéfdesignéra značky: fotka 4


Diskuse k článku

Poslední příspěvky:

Zatím nebyly vloženy žádné diskusní příspěvky.