Aston Martin Rapide Luxe: Quantum of Luxury

Aston Martin Rapide Luxe: Quantum of Luxury: titulní fotka Vždycky se najde někdo, pro koho by mohlo být i luxusní auto ještě luxusního. Pokud toužíte po zdokonalení modelu Aston Martin Rapide, je zde verze Luxe.

Aston Martin Rapide je určitě jedním z nejexkluziv­nějších čtyřmístných aut na světě, ale co naplat, klientela je v téhle kategorii extrémně náročná a aby zbytečně nestrádala a byla ochotná svému kontu pustit žilou ještě více, vznikl model Aston Martin Rapide Luxe.

Pokud se zákazník rozhodně pro pořízení verze Luxe, otevírá se mu přístup k širší škále laků karoserie, standardně dodávanému koženému čalounění (to není u rapidu samozřejmost? $3$ ), speciálnímu příslušenství, ale i bohatší výbavě.

Karoserii lze nalakovat ve speciálních barvách Quantum Silver a Concours Blue, sada kožených cestovních zavazadel na míru zavazadlovému prostoru má stejnou barvu jako čalounění kabiny, v opěradlech předních sedadel přibudou vestavěné obrazovky zábavního palubního DVD systému. Ale počítat můžete i s takovými milými drobnůstkami, jako je skleněný volič automatu a klíčenka ze stejného materiálu.

Cena verze Luxe nebyla zatím zveřejněna, ale buďte si jistí, že bude trochu severněji od té základní.

Fotogalerie

  • Aston Martin Rapide Luxe: Quantum of Luxury: fotka 1
  • Aston Martin Rapide Luxe: Quantum of Luxury: fotka 2
  • Aston Martin Rapide Luxe: Quantum of Luxury: fotka 3
  • Aston Martin Rapide Luxe: Quantum of Luxury: fotka 4

Diskuse k článku

Poslední příspěvky:

Zatím nebyly vloženy žádné diskusní příspěvky.